Usługi Remontowo-Budowlane Paweł Kulaszewicz

Wyremontujemy mieszkania pod klucz

Budowa i wykończenia pod klucz
00 Żabno 22 pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
537 684 000
Adres korespondencyjny
00 Żabno 22 pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma, której właścicielem jest Paweł Kulaszewicz zajmuje się usługami remontowo-budowlanymi. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Starogardzie Gdańskim, w województwie pomorskim.
Produkty i usługi
Nasza ekipa doskonale radzi sobie z przeprowadzaniem kompleksowych remontów i wykańczaniem wnętrz. Poza wykończeniami pod klucz, fachowo wykonujemy też remonty domów i mieszkań, łazienek i salonów oraz budynków mieszkalnych, klatek schodowych i bloków.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi także:

- biały montaż,
- tynkowanie,
- tapetowanie,
- układanie paneli,
- układanie płytek,
- układanie terakoty,
- układanie glazury.

Pomagamy również w realizacji prac polegających na malowaniu pokoi, kładzeniu gładzi gipsowych, montażu ścianek działowych, zabudowie rur i kabli czy ocieplaniu poddaszy.

W zakresie świadczonych usług remontowych znajduje się także wykonywaniesufitów podwieszanych na stelażu, ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych oraz wykonywanie płyt gipsowo-kartonowych na stelażu.

Gwarantujemy, że każde zlecenie realizujemy solidnie w ustalonym terminie. Korzystamy z najlepszych jakościowo materiałów oraz sprawdzonych technologii. Dokładamy wszelkich starań, by spełniać Państwa indywidualne wymagania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Pawła Kulaszewicza.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Andrzej
Pau Pawłowi zleciłem ocieplenie domu jestem bardzo zadowolony z wykonania prac nie można się do czego przyczepić przede wszystkim jest uczciwy z cala pewnością oraz z ręką na sercu powierzę mu wykończenie prac wewnętrznych