"Met-Pol" Meble Metalowe w Panoramie Firm

"Met-Pol" Meble Metalowe

Szafy BHP, szafy szkolne, szafy biurowe, szafy metalowe.

Informacje

Opis działalności

Producent mebli metalowych MET-POL. MET-POL to uznany producent mebli metalowych z wieloletnim doświadczeniem na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Historia naszej firmy sięga 1987 roku, kiedy to w Starogardzie Gdańskim powstał nasz pierwszy zakład. W 2002 roku powstał nasz drugi zakład w miejscowości Bobowo. Na nasz sukces wpłynęło doskonałe zaplecze techniczne oraz specjalistyczna wiedza naszych pracowników.

O nas

Solidne i funkcjonalne meble metalowe

Jakie meble metalowe produkujemy?

Meble do biur:
• szafy na ubrania,
• szafy kartotekowe.

Meble do szkół:
• szafy szkolne,
• szafy skrytkowe,
• krzesła,
• stoły,
• ławki meble socjalne,
• szafy BHP (szafy ubraniowe i odzieżowe),
• szafy gospodarcze.

Meble do warsztatów:
• szafy warsztatowe,
• stoły warsztatowe,
• tablice warsztatowe,
• krzesła obrotowe.

Regały metalowe:
• regały handlowe,
• regały magazynowe,
• regały archiwalne,
• regały paletowe.

Wózki metalowe:
• wózki magazynowe,
• wózki platformowe,
• wózki biurowe.

Pozostałe meble metalowe:
• łóżka pojedyncze,
• łóżka piętrowe,
• wieszaki,
• meble na statki.

Co wyróżnia nasze meble metalowe?

* Uniwersalność
Stawiamy na uniwersalny wygląd naszych mebli metalowych, dzięki czemu znajdują one zastosowanie w różnego rodzaju pomieszczeniach. Nasze produkty można znaleźć szkołach i placówkach edukacyjnych, w biurach, archiwach, magazynach i budynkach socjalnych, warsztatach. Dodatkowym atutem jest produkcja szaf metalowych, regałów, ławek i innych mebli pod indywidualne wymiary podane przez klienta.

* Funkcjonalność
Nasze meble metalowe, a zwłaszcza regały można modyfikować w dowolny sposób, co pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni w danym pomieszczeniu. Ich dodatkowy atut to niezwykle duża pojemność.

* Wytrzymałość
Solidna konstrukcja każdego mebla z metalu, gwarantuje jego wytrzymałość przez długie lata. Do produkcji mebli metalowych używamy sprawdzonych, szlachetnych materiałów, a każdy etap produkcji jest ściśle kontrolowany.

* Estetyka
Dbamy o idealne wykończenie wszystkich mebli metalowych. Wiemy, jak ważna jest estetyka - zwłaszcza szafek szkolnych, łóżek piętrowych czy innych mebli z metalu, które znajdują się w miejscach wrażliwych na walory estetyczne. Stosujemy rozmaite kolory, tak by mogli Państwo dobrać meble do indywidualnych aranżacji.

Marki i specjalizacje

Łóżka metalowe na statki, łóżka na statki producent, łóżka metalowe piętrowe producent, producent mebli metalowych na statki, produkcja mebli metalowych na statki, producent łóżek metalowych na statki, produkcja łóżek metalowych na statki, produkcja mebli metalowych, łóżka piętrowe metalowe producent, szafy odzieżowe, regały metalowe producent, szafy odzieżowe produkcja, producent szaf odzieżowych, produkcja łóżek na statki, meble metalowe produkcja, regały metalowe producent.

Produkty i usługi

WIELOFUNKCYJNE SZAFY METALOWE MET-POL

* Szafy aktowe
Idealne rozwiązanie do przechowywania dokumentów biurowych i administracyjnych, różnego rodzaju akt oraz innych dokumentów.

* Szafy BHP i basenowe
Szafy BHP można podzielić na dwie kategorie - szafy odzieżowe oraz gospodarcze. Metalowe szafy BHP przeznaczone do przechowywania odzieży sprawdzają się w wielu miejscach np. warsztaty, szkoły, baseny miejskie, obiekty sportowe.

* Szafy kartotekowe, szafy na akta
Szafy kartotekowe produkowane przez naszą firmę polecane są do obiektów instytucjonalnych, szkół, szpitali i biur oraz do wszelkich innych miejsc, w których przechowywane są ważne dokumenty.

* Szafki szkolne
Produkujemy metalowe szafki szkolne o różnym układzie regałów oraz w rozmaitych kolorach do wyboru. Szafki szkolne z naszego asortymentu zapewnią wygodne przechowywanie pomocy szkolnych, rzeczy osobistych, odzieży i obuwia uczniom oraz pracownikom oświaty.

* Szafy z drzwiami żaluzjowymi i chowanymi do środka
Polecamy funkcjonalne rozwiązanie do biur i innych pomieszczeń o małej powierzchni - szafy metalowe z drzwiami żaluzjowymi i chowanymi do środka.

REGAŁY METALOWE MET-POL

* Regały magazynowe
Regały magazynowe przystosowane są do bezpiecznego przechowywania różnego rodzaju towarów.

* Regały archiwalne
Nowoczesne regały archiwalne produkowane przez MET-POL, dedykowane są do wszelkich instytucji,które mają obowiązek prowadzenia archiwów. Produkujemy regały archiwalne otwarte, jak i zabudowane.

* Regały handlowe
Oferujemy regały handlowe, wyróżniające się solidnością oraz funkcjonalnością i różnorodnością zastosowania. Regały doskonale sprawdzają się w sklepach różnego rodzaju branż i hurtowniach.

* Meble warsztatowe
W asortymencie posiadamy pojemne szafy metalowe, regały magazynowe do przechowywania różnych materiałów, stoły warsztatowe wiszące i stojące, solidne stoły ślusarskie, wyposażone w perforację tablice warsztatowe oraz inne przydatne akcesoria.

* Łóżka metalowe

* Metalowe łóżka piętrowe

Certyfikaty

Wysoką jakość naszych mebli metalowych potwierdzają liczne certyfikaty.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Przasnysz, Grudziądz, Ciechanów, Gołdap, Kartuzy, Sochaczew, Nowy Dwór Gd., Mrągowo, Wąbrzeźno, Ostrołęka
Promocje
Ważna od
2017-11-24

MEBLE Z METALU OD PRODUCENTA

Na hasło "PANORAMA FIRMA" - 5% rabatu.

Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
szafy odzieżowe, szafy ubraniowe, szafy metalowe, szafy biurowe, szafy aktowe, szafy kartotekowe, szafy bhp, szafy gospodarcze, szafy szkolne, szafy skrytkowe, meble metalowe, producent mebli metalowych, meble metalowe producent, łóżka metalowe, łóżka piętrowe, regały, regały metalowe, meble warsztatowe, stoły warsztatowe, szafy warsztatowe, łóżka piętrowe metalowe, szafy na ubrania, tablice warsztatowe, krzesła obrotowe, regały handlowe, regały archiwalne, produkcja mebli metalowych, meble metalowe produkcja, producent łóżek metalowych, łóżka metalowe producent, meble metalowe na statki, łóżka metalowe piętrowe producent, producent łóżek metalowych piętrowych

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Leśna 8
83-212 Bobowo, woj. pomorskie