Met-Pol Meble Metalowe

Szafy BHP, szafy szkolne, biurowe i metalowe

Meble metalowe
ul. Leśna 8, 83-212 Bobowo pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 562 17 17
585629653
Adres korespondencyjny
ul. Leśna 8, 83-212 Bobowo pomorskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Met-Pol znajduje się w Bobowie, w powiecie starogardzkim, w województwie pomorskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1987 roku, co sprawia, że potrafimy sprostać oczekiwaniom wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów.
Produkty i usługi
Na rynku działamy jako producent mebli metalowych. Mamy wieloletnie doświadczenie, zdobyte nie tylko na rynku krajowym, ale też międzynarodowym. W ofercie firmy Met-Pol znajdą Państwo między innymi szafy aktowe, szafy BHP i szafy basenowe. Szafy BHP można podzielić na szafy gospodarcze i odzieżowe.

Oferujemy również szafy kartotekowe do obiektów instytucjonalnych, biur, szpitali i szkół, a także innych miejsc, gdzie przechowuje się ważne dokumenty. Nie zabraknie u nas szafek szkolnych, których zapewniają wygodne przechowywanie rzeczy osobistych, pomocy szkolnych, a także odzieży i obuwia. Przyjmujemy zlecenia na wykonanie szaf z drzwiami żaluzjowymi i chowanymi do środka. Jest to funkcjonalne rozwiązanie do biur i innych pomieszczeń o małej powierzchni.

Dużym zainteresowaniem cieszą się regały magazynowe do bezpiecznego przechowywania różnego rodzaju towarów. Jeśli chodzi o regały archiwalne to dedykowane są do wszelkich instytucji, których obowiązkiem jest prowadzenie archiwów. Zajmujemy się produkcją regałów archiwalnych zabudowanych lub otwartych.

Oferowane przez nas regały handlowe cechuje funkcjonalność, solidność i różnorodność zastosowania. Bardzo dobrze sprawdzają się w sklepach.

Oferta firmy Met-Pol to też meble warsztatowe, a w tym:
- szafy metalowe,
- regały magazynowe,
- stoły warsztatowe wiszące,
- stoły warsztatowe stojące,
- stoły ślusarskie.

Ponadto jesteśmy producentem łóżek metalowych, także metalowych łóżek piętrowych. Produkujemy również wózki metalowe, np. wózkimagazynowe czy wózki platformowe. Uzupełnienie oferty stanowią meble na statki i wieszaki.

Od zawsze stawiamy na uniwersalny wygląd naszych mebli metalowych, co sprawia, że znajdują one zastosowanie w różnego rodzaju pomieszczeniach. Oferowane przez nas wyroby można znaleźć w budynkach socjalnych, magazynach, archiwach i nie tylko. Nasze meble metalowe, w szczególności regały, można w dowolny sposób modyfikować, a to pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni w danym pomieszczeniu.

Zapraszamy.
Certyfikaty
Wysoką jakość naszych mebli metalowych potwierdzają liczne certyfikaty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń