Zakład usługowy sokół s.c. Z.Sokołowski M.Maszka

Cynkowanie na biało, żółto i srebrno!

Galwanizacja
ul. Leśna 9, 83-212 Bobowo pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
694 539 315
Adres korespondencyjny
ul. Leśna 9, 83-212 Bobowo pomorskie

Informacje

Opis działalności
Zakład usługowy SOKÓŁ specjalizuje się w cynkowaniu dekoracyjnym i cynkowaniu metali. Siedziba naszej firmy znajduje się w Bobowie, w województwie pomorskim. W branży funkcjonujemy od 1993 roku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Naszym głównym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług. Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego właściwości powłoki są systematycznie kontrolowane. Cynkowanie galwaniczne jest powszechnie stosowane do ochrony powierzchni metalu. Podczas procesu na materiał nakładana jest warstwa cynku, która chroni przed korozją, ale również nadaje estetyczny wygląd. Grubość naniesionej powłoki cynku zazwyczaj wynosi 8 – 12 µm, ale oferujemy również możliwość wykonania według specjalnych wymagań Klienta.

Nasza oferta:
-cynkowanie bębnowe,
-cynkowanie dekoracyjne,
-cynkowanie dużych elementów,
-cynkowanie galwaniczne,
-cynkowanie zawieszkowe.

Ponadto oferujemy cynkowanie na biało, srebro i żółto. Współpracujemy ze uznanymi i cenionymi liderami w dziedzinie galwanotechniki. Pracujemy przy przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, co przekłada się na wysoką jakość usług. Gwarantujemy terminowość i atrakcyjne ceny!

Zapraszamy do współpracy z firmą SOKÓŁ.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń