Szwed Dom S.C. Andrzej i Bogdan Szwedowscy

Stawiamy domy szkieletowe z drewna

Producenci domów drewnianych
ul. Główna 25, 83-210 Bytonia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
505 015 477
Adres korespondencyjny
ul. Główna 25, 83-210 Bytonia pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma Szwed Dom powstała w 2013 roku. Nasza siedziba znajduje się w Bytonii, na terenie województwa pomorskiego. Właścicielami są Andrzej i Bogdan Szwedowscy.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest budowa domów z bala i domów szkieletowych. Wykonujemy domy całoroczne oraz te letniskowe. Dodatkowo zajmujemy się także stawianiem garaży, altan. Trudnimy się też przebudową domów.

Zawsze uzgadniamy z Klientami indywidualne potrzeby i ewentualne projekty. Nawiązaliśmy współpracę z różnymi biurami projektowymi. Wszystko to daje wiele możliwości. Między innymi mogą Państwo liczyć na gotowe projekty domów. Takie prace służą nam jako podstawa do wykonywania czynności budowlanych. Na ich szkicu możemy także nanieść poprawki czy zmiany, jakie sobie Klient zażyczy.

Zawsze wywiązujemy się z umówionych wcześniej terminów. Szybkość prac idzie w parze z zachowaniem wszelkiej staranności i precyzji.

Specjalnie dla Państwa przygotowane mamy katalogi projektów kilku firm. Jesteśmy pewnie, że któryś z nich przypadnie do gustu. W ofercie mamy:

- domy energooszczędne,
- domy pasywne,
- domy z bali,
- domy mieszkalne.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Szwed Dom.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń