Semar Usługi Koparko-Ładowarką Marcin Rehla

Wypożyczalnia maszyn budowlanych i usługi ziemne

Wynajem maszyn budowlanych
83-212 Grabowo 90a pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
516 321 880
Adres korespondencyjny
83-212 Grabowo 90a pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma Semar świadczy usługi koparko-ładowarką. Siedziba naszej działalności znajduje się w Grabowie, w powiecie starogardzkim, na terenie województwa pomorskiego. Właścicielem firmy jest Marcin Rehla.
Produkty i usługi
Nasza firma specjalizuje się w pracach ziemnych. Wszystkie zadania, których się podejmujemy, wykonujemy w sposób precyzyjny i terminowy. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, dzięki czemu usługi świadczymy szybko i bezpiecznie.

W skład naszych usług wchodzą:
- wykopy pod fundamenty,
- wykopy pod roboty wodno-kanalizacyjne,
- wynajem koparki z operatorem,
- kopanie oczek wodnych,
- wykopy pod przyłącza.

Ponadto zajmujemy się przygotowaniem terenu pod budowę oraz wykopami pod kostkę brukową. Specjalizujemy się w niwelacjach terenu oraz przekopach. Uzupełnienie naszej szerokiej oferty stanowi wynajem sprzętu budowlanego, w tym koparki i koparko-ładowarki. Zapewniamy wypożyczenie sprzętu z wykwalifikowanym operatorem.

Dokładamy wszelkich starań, by świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego nieustannie poszerzamy swoje kwalifikacje oraz zakres świadczonych usług. Podejmujemy się nawet trudnych zadań, chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń