Centrum Rehabilitacyjno Rekreacyjne "Dobry Brat" S.C.

Rehabilitacja na najwyższym poziomie.

Dobry Brat 12, 83-221 Osiek pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(58) 582 12 21
Adres korespondencyjny
Dobry Brat 12, 83-221 Osiek pomorskie

Informacje

Opis działalności
Wczasy rehabilitacyjne i turnusy odchudzające.
Produkty i usługi
Centrum jest położone w samym sercu Borów Tucholskich, na Kociewiu, około 1,5 km od wsi Osiek. Centrum leży nad największym w powiecie starogardzkim jeziorem Kałębie (458,81ha). Na terenie gminy znajdują się aż cztery rezerwaty przyrody: Udzierz, Zdrójno, Krzywe Koło, Czapli Wierch. Są one interesujące zarówno pod względem krajobrazowym jak i unikatowej roślinności oraz chronionych gatunków zwierząt( m.in. bobrów, wielu gatunków ptaków np. czapli siwej). Rezerwat Czapli Wierch położony jest najbliżej Centrum, około 3km.

Niepowtarzalny klimat Borów Tucholskich, (70% drzewostanu stanowi sosna) pozwala na leczenie schorzeń związanych ze schorzeniami układu oddechowego oraz na prowadzenie m.in. silvoterapii.

Atutem podnoszącym atrakcyjność położenia Centrum jest otwarcie autostrady A1. Zjazd i wjazd na autostradę w miejscowości Warlubie odległej od Osieka 18 km. Autostrada pozwala na szybki dojazd do Gdańska. Odległość 80 km do Gdańska pokonujemy w czasie około 40-60min. Dogodny dojazd do innych miejscowości takich jak: Grudziądz, Chełmno, Toruń, Gniew, Piaseczno, Szymbark, Fojutowo.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego Ośrodka i skorzystania z szerokiej gamy zabiegów:

- Masaże rehabilitacyjne i relaksacyjne,
- Hydroterapia,
- Fizykoterapia,
- Krioterapia,
- Kinezyterapia,
- Inhalacje,
- Terapia funkcjonalna.


Zapraszamy!

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
Piotr
Polecam