Drewno kominkowe Janusz Piontek

Wysokiej jakości drewno opałowe i kominkowe na dowóz.

Drewno opałowe
83-213 Pączewo 18 pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Drewno kominkowe Janusz Piontek
83-213 Pączewo 18 pomorskie
Telefon
Drewno kominkowe Janusz Piontek

Informacje

Opis działalności firmy Drewno kominkowe Janusz Piontek w Pączewo
Firma Janusza Piontka zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju drewna opałowego i kominkowego. Siedziba działalności znajduje się w Pączewie, na terenie województwa pomorskiego. Na rynku działamy od 2018 roku.
Produkty i usługi
W ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości drewno sezonowane różnych gatunków. To od doboru wysokiej jakości drewna zależy bezpieczne i komfortowe korzystanie z kominka lub piecyka, dlatego warto w tej kwestii zaufać fachowcom, którzy chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania – stąd idealnym wyborem będzie nasza firma.

Oferujemy wyselekcjonowane i sezonowane drewno opałowe, które wyróżnia wysoka kaloryczność. Zapewniamy zarówno drewno rąbane, jak i bale. Mogą Państwo również zdecydować o wielkości drewna, którą my dostosujemy do Państwa potrzeb.

Drewno opałowe i kominkowe w naszej ofercie to:
- buk,
- dąb,
- grab,
- brzoza,
- jesion,
- świerk,
- szczapki na rozpałkę.

Podobnie jak w przypadku drewna opałowego, proponowane przez nas drewno do kominka podlega starannej selekcji oraz procesowi sezonowania. Je również można zamówić w różnych rozmiarach, by dopasować do konkretnego rozmiaru kominka.

Drewno dowozimy do klientów na terenie całego województwa pomorskiego po uprzednim złożeniu zamówienia. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz dostępny na naszej stronie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Zasięg działania
Firma Drewno kominkowe Janusz Piontek z lokalizacji: Pączewo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń