Przedsiębiorstwo MJ

Regeneracja - wtryskiwaczy.

Mechanika samochodowa
ul. Truskawkowa 1A, 83-200 Rokocin pomorskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
506 866 881
665327238
506866881
biuro@regeneruje.pl
Adres korespondencyjny
ul. Truskawkowa 1A, 83-200 Rokocin pomorskie

Informacje

O nas
Regeneracja-wtryskiwaczy
Nasz warsztat regeneracji układu wtryskowego paliwa stworzyliśmy z myślą o Państwa potrzebach w dziedzinie naprawy pomp wtryskowych, pompowtryskiwaczy i wtryskiwaczy, potocznie nazywającymi wtryskami.

Zajmujemy się regeneracją wtryskiwaczy nieomal wszystkich marek pojazdów mechanicznych w których występują wtryski takich producentów jak:
- BOSCH
- DENSO
- DELPHI
- SIEMENS

Wymienione marki producentów stanowią większość wtryskiwaczy w naszych pojazdach natomiast dzielimy je na pewne grupy wiekowe, co za tym idzie to postęp techniczny, ciągłe dążenia do lepszych osiągów samochodów i emisji spalin.

Obecnym systemem najbardziej popularnym i zaawansowanym jest Common Rail, gdzie pompa paliwa ma za zadanie wytworzyć wysokie ciśnienie a resztę pracy pozostawia wtryskiwaczom. Dlatego bardzo ważną i zasadniczą rolę spełniają wtryskiwacze common raila w naszych samochodach.

Na rynku naszym i światowym jest kilku producentów urządzeń do testowania i naprawy systemów zasilania paliwem, my po wielu konsultacjach i badań rynku wybraliśmy urządzenia Brytyjskiej firmy HARTRIDGE ,Finlandzkiej STARDEX, Włoskiej NOVA DITEX oraz BOSCH które pozwalają nam na bardzo zaawansowane technicznie naprawy, które na koniec zawsze są popierane wydrukiem ze stołu probierczego i wręczane Państwu.

Można by wiele pisać na temat technologi, urządzeń i napraw systemów wtrysku paliwa, lecz nie chcemy zajmować Waszego cennego czasu, dlatego jeżeli interesują Was szczegóły pracy naszych urządzeń prosimy o kontakt z naszym serwisem, odpowiemy na każde pytania.
Opis działalności
Nasz warsztat regeneracji układu wtryskowego paliwa stworzyliśmy z myślą o Państwa potrzebach w dziedzinie naprawy pomp wtryskowych, pompowtryskiwaczy i wtryskiwaczy, potocznie nazywającymi wtryskami. Przedsiębiorstwo MJ specjalizuje się w naprawie pomp wtryskowych, pompowtryskiwaczy o raz wtryskiwaczy. Na wszystkie wtryskiwacze i pompy Common Rail udzielamy rocznej gwarancji bez limitu kilometrów, na pompowtryskiwacze udzielamy 12 miesięcy gwarancji.
Produkty i usługi
Pompy
Naprawiamy wszystkie rodzaje pomp wtryskowych, obecnie najbardziej popularne to pompy wysokiego ciśnienia Common Rail.
CP1, CP2, CP3 i już obecne najnowsze CP4. Zapraszamy wszystkich do kontaktu którzy mają problem z zasilaniem w paliwo swoich pojazdów!

Pompowtryskiwacze
Układy zasilania silników wysokoprężnych wyposażone w pompowtryskiwacze, były stosowane szczególnie chętnie w samochodach osobowych koncernu Volkswagen. Pompowtryskiwacz jest urządzeniem, które łączy w sobie wtryskiwacz i pompę wysokiego ciśnienia. Wyeliminowanie przewodów wysokiego ciśnienia pozwala uzyskać ciśnienie wtrysku o wartości ponad 200 MPa. Każdy cylinder silnika zasilany jest osobnym pompowtryskiwaczem zamocowanym w głowicy, napędzanym bezpośrednio przez popychacz albo pośrednio dźwignią od wałka rozrządu. Dawka paliwa oraz kąt wtrysku regulowane są indywidualnie dla każdego pompowtryskiwacza za pomocą sterowanego elektrycznie zaworu. Dzięki temu silniki wyposażone w tego typu system zasilania, odznaczają się niskim zużyciem paliwa i dobrą dynamiką, nie emitując przy tym dużej ilości toksycznych składników spalin.

Wtryskiwacze
Wtryskiwacze Common Rail NAPRAWA

Pierwszą czynnością jest wstępne oczyszczenie wtryskiwacza. Następnie przeprowadzane są testy na urządzeniu diagnostycznym. Pomiary rzeczywistych wartości dawek wtrysku oraz przelewu wtryskiwacza pozwalają określić czy wymaga on naprawy czy jest sprawny. Po demontażu i oczyszczeniu części składowych przystępuje się do ich oceny. Do tego celu wykorzystywany jest wysokiej jakości mikroskop, ponieważ uszkodzenia współpracujących powierzchni widoczne są dopiero w dużym powiększeniu. Na tym etapie identyfikowane są usterki gniazda zaworu sterującego oraz ocena stanu gładzi popychacza i iglicy rozpylacza.

Jeżeli nie możesz dostarczyć swoich części do nas osobiście, nasz kurier odbierze je i po naprawie również dostarczy, a za naprawę zapłacisz kurierowi.

Naprawa pomp wtryskowych
Marki i specjalizacje
Przedsiębiorstwo MJ specjalizuje się w regeneracji pomp wtryskowych, pompowtryskiwaczy oraz wtryskiwaczy.
Zajmujemy się regeneracją wtryskiwaczy nieomal wszystkich marek pojazdów mechanicznych w których występują wtryski takich producentów jak:
- BOSCH
- DENSO
- DELPHI
- SIEMENS
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń