Arkada Mariusz Jakubowski

Materiały budowlane i wykończeniowe w atrakcyjnych cenach

Materiały budowlane
ul. Hallera 42, 83-220 Skórcz pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Arkada Mariusz Jakubowski

Informacje

Opis działalności
Arkada to hurtownia materiałów budowlanych. Znajduje się w Skórczu, w województwie pomorskim, a filia od niedawna działa w Gniewie, przy ulicy Krasickiego 10 b. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Mariusz Jakubowski, rozpoczęło działalność w 2002 roku.
Produkty i usługi
Materiały budowlane i wykończeniowe wysokiej jakości można kupić w hurtowni Arkada. Firma od lat dostarcza w atrakcyjnych cenach wszystko, co potrzebne na budowie i podczas remontów profesjonalistom i amatorom. Klienci mogą zakupić m.in. ręczne narzędzia i elektronarzędzia, a także cegły, bloczki betonowe i stal zbrojeniową. Dostępne są też dachówki i blachodachówki, systemy dociepleń i środki chemii budowlanej. Przykładami są białe i kolorowe farby, kleje, silikony i rozpuszczalniki. Sprzedawane są również przez Arkadę:
-piach,
-żwir,
-płytki ścienne,
-płytki podłogowe,
-panele podłogowe,
-rolety,
-piece centralnego ogrzewania,
-rury,
-dekoracje.

W tym ostatnim przypadku są to zasłony, firany, kwiaty i wazony. Na klientów czekają także zabawki, środki czystości i opał. Sprzedaż obejmuje węgiel, ekogroszek i pellet.

Firma świadczy też różne usługi, w tym dowozi materiały na wskazane miejsce samochodami dostawczym i ciężarówkami, także z dźwigiem HDS. Do tego przedsiębiorstwo montuje przydomowe oczyszczalnie ścieków i wynajmuje sprzęt budowlany. Posiada koparki, koparkoładowarki, ładowarki, zagęszczarki gruntu oraz wózki widłowe.

Dodatkowe informacje o ofercie handlowo-usługowej przygotowanej przez firmę Arkada można znaleźć na stronie internetowej. Kontakt w sprawie zakupów i usług najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
T
thefender
Materiały budowlane wysokiej jakości. Polecam hurtownię Arkada. Szczególnie jestem zadowolony z cegieł, stali zbrojeniowej i farb. Lepszych i tańszych nie znalazłem, a sporo kupuję, bo prowadzę firmę budowlaną.
Z
Zenys669
Arkada to najlepiej zaopatrzona hurtownia budowlana w regionie. Mają przy tym atrakcyjne ceny i mogą dostarczyć zakupione materiały na wskazane miejsce. Po prostu kompleksowa oferta!