Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Arkada Mariusz Jakubowski

Szeroki asortyment materiałów budowlanych

Materiały budowlane
ul. Hallera 42, 83-220 Skórcz pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 560 06 78
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Arkada Mariusz Jakubowski

Informacje

Opis działalności
Arkada to Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe. Lokujemy się w dwóch siedzibach, jedna z nich jest w Skórczu, w powiecie starogardzkim, w województwie pomorskim. Druga znajduje się w Lubichowie, w tym samym powiecie i województwie. Właścicielem firmy jest Mariusz Jakubowski. Zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych od 2002 roku.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Arkada zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych. Działamy w branży już od 2002 roku, stale się rozwijamy i poszerzamy swoją wiedzę w zakresie budownictwa.
Posiadamy asortyment niezbędny do wybudowania czy wykończenia domu. Dbamy o to, aby Państwo znaleźli u nas wszystko co jest do tego potrzebne.

Oferujemy Państwu usługi takie jak:
- montaż oczyszczalni,
- zagęszczarki gruntu,
- wynajem wózka widłowego,
- wynajem ładowarki teleskopowej,
- wynajem koparko-ładowarki.
- transport towaru na wybrane miejsce.

Ponadto oferujemy Państwu cement, artykułu hydrauliczne i elektryczne, pustaki i glazurę. Sprzedajemy też różnorodne farby, panele, oświetlenie i inne. Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych jak i firm i wykonawców.

Oferujemy solidny montaż oczyszczalni przydomowych, nadają się one do natychmiastowego użytku. Cenę usługi wyceniamy indywidualnie. Wynajmujemy pojazdy: zagęszczarki gruntu, które sprawdzają się w pracach z gruntem niespoistym (np. żwir), zagęszczeniem żwiru czy kruszywa kamiennego oraz przy pracach naprawczych kostki brukowej.

Nasze wózki widłowe radzą sobie świetnie z ciężkimi ładunkami, z pewnością zaoszczędzi Państwa czas i zapewni bezpieczeństwo i wygodę rozładunku izaładunku palet.

Oferujemy wynajem koparko-ładowarki firmy New Holland. Sprawdza się w zadaniach typu montaż przydomowej oczyszczalni ścieków, rozgarnianiu ziemi, wykonaniu wykopów i przygotowaniu mieszanki betonowej za pomocą łyżki mieszającej.

Ładowarka teleskopowa firmy JCB poradzi sobie z szybkim i bezproblemowym rozładunkiem i załadunkiem, przewiezie piasek i ziemię.

Kadra naszych pracowników to wykwalifikowani fachowcy. Do powierzonych zadań podchodzą z zaangażowaniem i wykonują je rzetelnie.

Nasz sprzęt charakteryzuje się wysoką jakością. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń