Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Arkada Mariusz Jakubowski

Twój pomysł na dom!

Ceramika ozdobna
ul. Hallera 42, 83-220 Skórcz pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 560 06 78
Może cię zainteresować
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Arkada Mariusz Jakubowski

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Arkada to firma funkcjonująca na rynku od 2002 roku. Jej właścicielem jest Mariusz Jakubowski. Działalność oferuje szeroki asortyment artykułów domowych. Hurtownia zlokalizowana jest w Skórczu w województwie pomorskim.
Produkty i usługi
Hurtownia artykułów domowych Arkada to przede wszystkim szeroki wybór naczyń ceramicznych, misek, czy zastawy stołowej. Dokonując zakupu, mają Państwo gwarancję nie tylko wysokiej jakości materiału, z którego zostało wykonane tworzywo, ale także jego prestiżowy wygląd i korzystną cenę.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala firmie na nieustanny, dynamiczny rozwój, wzbogacając swoją ofertę i jakość świadczonych usług. Hurtownia zapewnia łatwy kontakt, przyjemną obsługę i szybki czas realizacji zamówienia.

W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się między innymi:
- naczynia kuchenne,
- miski plastikowe,
- miski kuchenne,
- miski metalowe,
- miski szklane,
- wazony,
- sztućce.

Dodatkowo, korzystając z usług hurtowni Arkada, mogą Państwo liczyć na fachową pomoc i wsparcie na każdym etapie współpracy. Zatrudniani profesjonaliści to ludzie mający doświadczenie w kreacji produktów domowych, przez co są oni w stanie zapewnić Państwu najlepszy dobór artykułów i ozdób do domu lub mieszkania.
Zastawa kuchenna, w tym produkty szklane i plastikowe często otrzymują wysokie zniżki, żeby zapewnić Klientom zadowolenie z wykorzystanej okazji i zachęcić ich do ponownego zakupu. Jest to jedną z dominujących cech, posiadanych przez firmę Arkada.

Przyjemna dla oka strona internetowa przedsiębiorstwa pozwala na szczegółowe przejrzenie oferty. Zachęcamy do jej odwiedzenia, jak i skorzystania z szerokiego zakresu usług, jakimi dysponuje hurtownia artykułów domowych Arkada z miejscowości Skórcz.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń