Elar Zakład produkcyjno-handlowo-transportowy Arkadiusz Marszałek

Szeroki wybór materiałów budowlanych oraz pasz i nawozów

Nawozy
ul. Drogowców 11/18, 83-250 Skarszewy pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Elar Zakład produkcyjno-handlowo-transportowy Arkadiusz Marszałek

Informacje

Opis działalności
Zakład Elar założyliśmy już w 1989 roku na terenie Skarszew, w województwie pomorskim. Właścicielem firmy jest Arkadiusz Marszałek. Zajmujemy się sprzedażą nawozów, środków ochrony roślin oraz materiałów budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Początkowo nasz zakład zajmował się jedynie sprzedażą opału. Z czasem powiększaliśmy asortyment firmy Elar i zaczęliśmy także dostarczać nawozy mineralne. Już w 1991 roku byliśmy dystrybutorem sprawdzonych pasz i dodatków paszowych, a w 1992 roku zdobyliśmy uprawnienia na sprzedaż środków ochrony roślin. W magazynie posiadamy pasze i koncentraty paszowe produkowane przez firmę: Sano, Provini Polska, Mieszalnia Pasz Karmen i S.P.H. Sch Kolbudy. Aktualnie nasi Klienci znajdą u nas przede wszystkim materiały budowlane.

Sprzedajemy:
- materiały elewacyjne,
- materiały izolacyjne do dociepleń (wełna mineralna)
- cegły,
- tynki,
- wapno,
- kleje,
- fundamenty,
- gips,
- zaprawy.

Podczas budowy i remontów przydadzą się również nasze farby, lakiery, szpachle i podkłady. Do prac dekarskich polecamy nasze membrany dachowe. Oferujemy także liczne materiały wykończeniowe. Sprzedajemy:
- kratki wentylacyjne,
- grzejniki,
- listwy podłogowe,
- armaturę sanitarną,
- narzędzia malarskie,
- rolety,
- karnisze,
- elektronarzędzia.

Sprzedajemy także kostkę brukową i ogromny asortyment akcesoriów ogrodniczych. Udostępniamy donice ogrodowe, fontanny, płyty chodnikowe, krawężniki, czy pustaki. Dowozimy też piasek i żwir. Oferujemy ogrodzenia i siatki ogrodzeniowe.

Posiadamy także skład opału, w którym znajduje się węgiel kamienny i brunatny oraz ekogroszek.

Dysponujemy taborem ciężarowym o łącznej ładowności od 1 do 24 ton. Zapraszamy do kontaktu - firma Elar ze Skarszew.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
R
Rolnik
Kupiłem u nich nawóz mineralny. Mogłem liczyć na fachowe doradztwo w trakcie zakupów. Skład nawozu bardzo mi odpowiada, myślę, że jest idealnie dobrany do mojej gleby i wzmocni moje uprawy.
I
Ilakowicz54
Kupiliśmy od nich bardzo solidną wełnę mineralną o wysokich parametrach. Wyposażyliśmy się już kiedyś w elektronarzędzia do prac remontowych. Zakład jest zawsze dobrze wyposażony i ma niskie ceny.
I
Igor
Muszę przyznać, że mają naprawdę ogromny wybór materiałów budowlanych. Nasza firma przy każdej realizacji korzysta przede wszystkim z ich materiałów i uważamy, że mają solidne tynki, wapno, cegły, czy zaprawy. Naprawdę na tych materiałach pracuje się dobrze.