Produkcja Filmów i Nagrań Wideo Sławomir Brzoskowski w Panoramie Firm

Produkcja Filmów i Nagrań Wideo Sławomir Brzoskowski

Profesjonalizm to klucz, a pasja rodzi się z talentu.

ul. Legionów 23
83-200 Starogard Gdański, woj. pomorskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  08:00 - 22:00
 2. wtorek:
  08:00 - 22:00
 3. środa:
  08:00 - 22:00
 4. czwartek:
  08:00 - 22:00
 5. piątek:
  08:00 - 22:00
 6. sobota:
  08:00 - 22:00
 7. niedziela:
  08:00 - 22:00
Informacje

Opis działalności

Najlepsza jakość filmów to efekt doświadczenia zdobywanego przez wiele lat w branży. W ofercie znaleźć można: obsługę imprez takich jak śluby, wesela, komunie, chrzciny, bale, studniówki i inne. Kamerzysta

Produkty i usługi

Firma Brzoskowski Sławomir Wideofilmowanie zajmuje się profesjonalną obsługą zarówno klientów indywidualnych jak i firm. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Sprawdź rekomendacje i przekonaj się sam- Zapraszamy! Swoją pracę wykonuję z pełnym zaangażowaniem i kreatywnością. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Najlepsza jakość filmów to efekt doświadczenia zdobywanego przez wiele lat w branży.
W ofercie znaleźć można: obsługę imprez takich jak śluby, wesela, komunie, chrzciny, bale, studniówki, imprezy okolicznościowe, wideo-filmowanie w plenerze, wideo-reportaże, reklamówki, montaż cyfrowy, pełna obróbka komputerowa, przegrywanie materiałów z kaset VHS.

Zapraszam do współpracy!
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(10 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Sandra i Andrzej
2016-11-27
Wzięliśmy Pana Sławomira na naszego widekamerzystę i uważamy, że nie mogliśmy wybrać lepiej. Mamy porównanie z innymi filmami ślubnymi i możemy pochwalić się najlepiej zrobionym filmem i najdłuższym. Wiadomo, że za kilka lat będzie bardzo miłym wspomnieniem zobaczyć wszystkich gości na wideo a Pan Sławek to nam zagwarantował. Film zrobiony z pomysłem. Pan Sławek sam podopowiada co robić, jest bardzo kreatywny. Dzięki temu Wasz film będzie wspaniałą pamiątką. Rekomendujemy w 100%.
Emilia i Dawid
2015-09-28
Witam. Polecamy Pana Sławka z całego serca. Zaangażowanie, kontakt, pasja i późniejszy efekt naprawdę na najwyższym profesjonalnym poziomie. Więc jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad bardzo dobrym kamerzystą, to ten jest najlepszy !!! Pozdrawiamy serdecznie!
Natalia & Szymon
2014-12-15
Witam! Film wykonywany przez Pana Sławka spełnił w 100% nasze oczekiwania. Było dużo śmiechu, wzruszenia a najważniejsze, to to, że udało się Panu Sławkowi uwiecznić na płytach wszystkie szczegóły, które były dla nas istotne. Widać, że praca została wykonana z pasją i zaangażowaniem. Bardzo dziękujemy, życzymy sukcesów i polecamy innym serdecznie.
Paulina i Bartek Laskowscy
2014-06-30
Polecamy z całego serca Pana Sławka i zachęcamy wszystkich do współpracy z nim. Nasz najważniejszy dzień w życiu jest profesjonalnie nagrany Pan Sławek zadbał o to, aby każdy szczegół został uwieczniony na płycie. Film dostaliśmy bardzo szybko, dostarcza on wielu wzruszeń i uśmiechu. Pan Sławek to sympatyczna, miła i pełna profesjonalizmu osoba! Na płytach znalazły się też jego ciekawe pomysły w czołówce i rozwiązania tzw. mix, skróty i sesja zdjęciowa. Bardzo dziękujemy za ten piękny film. Pozdrawiamy i polecamy.
2012-11-11
Dziękujemy bardzo Panu Sławkowi za nagranie filmu ślubno-weselnego bardzo nam się podoba. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspołpracy pana Sławka i wszystkim serdecznie polecamy.Alicja i Krzysztof
Ania i Paweł
2011-10-31
Witamy.Chcielibyśmy bardzo gorąco zachęcić wszystkich do współpracy z panem Sławkiem.Współpraca z nim była świetna, widać że pan Sławek wkłada w swoją pracę wszystkie swoje umiejętności, cały profesjonalizm a także samego siebie dzięki czemu film z najważniejszego dnia naszego życia jest cudowny. Jest dosłownie taki jaki mogliśmy sobie tylko wymarzyć.Z całego serca pozdrawiamy i polecamy.
Monika i Robert
2011-08-20
Chcielibyśmy bardzo gorąco zachęcić wszystkich do współpracy z Panem Sławkiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z filmu, jak i ze współpracy podczas najważniejszego dnia w naszym życiu. Pan Sławek to profesjonalista w każdym calu - miły, sympatyczny, błyskawicznie nagrany film, rewelacyjny podkład muzyczny, który powoduje, że wszystkim oglądającym kręci się łezka w oku, ciekawe pomysły - m.in. mix, benny hill. Bardzo dziękujemy. Pozdrawiamy
Ania i Adam
2011-08-04
Jesteśmy bardzo zadowoleni pod względem filmu jak i współpracy, jaką nawiązaliśmy. W materiale został uwieczniony najpiękniejszy dzień naszego życia - z wieloma detalami, które mogłyby szybko umknąć. Pan Sławek zawsze pogodny, konkretny, sympatyczny, pełen profesjonalizmu w tym, co robi. Potrafi zasugerować, zna się na tym, co robi, ponieważ filmuje od wielu lat. Zaufaliśmy mu wiedzieliśmy, że wszystko za nas dopnie na ostatni guzik, nie musieliśmy się o nic martwić. W dniu uroczystości rozładowywał atmosferę uśmiechem, poczuciem humoru, opanowaniem i wszechobecnym przekonaniem, że wszystko się powiedzie. Dawał nam cenne wskazówki i zwinnie docierał z kamerą. Starał się pokazać wszystkich gości, tak by każdy czuł się tak samo ważny. Na płytach znalazły się też jego ciekawe pomysły w czołówce i rozwiązania tzw. mix i skróty Bardzo dziękujemy za ten piękny film. Pozdrawiamy. Z całego serca i polecamy.
podpis...
2011-07-19
Bardzo polecamy Pana Sławka. My jesteśmy zadowoleni z jego usług zarówno pod względem filmu, jaki otrzymaliśmy jak i współpracy, jaką nawiązaliśmy. Dzięki niemu na naszym filmie został uwieczniony najpiękniejszy dzień naszego życia - z wieloma detalami, które mogłyby szybko umknąć.
Ola i Damian
2009-08-27
Witam.. Nagrany przez Pana Kamerzyste film Ślubno-Weselny bardzo nam się podoba, są na nim wszystkie najważniejsze elementy naszej uroczystości, nagrane w idealny sposób i ukazujący nas czyli Młodą Parę w najlepszym "świetle". Widać, że wideofilmowanie jest dla Kamerzysty nie tylko pracą ale też rodzajem pasji (hobby), dzięki czemu nasz film jest tak WYJĄTKOWY! Wszelkie sugestie, prośby, odnośnie sposobu nagrania filmu, a także montażu filmu, dodania muzyki itp. zostały wcześniej uzgodnione i uwzględnione przez Kamerzystę. To z pewnością sprawiło, że nasz film jest taki jakbyśmy chcieli. Bardzo polecamy usługi wideofilmowania Pana Sławomira Brzoskowskiego! Za pewne każdy, kto skorzysta z jego usug będzie zadowolony zarówno z pracy Kamerzysty jak i ze swojego filmu. DZIĘKUJEMY! Panu Sławkowi za nagranie pięknego filmu Ślubno-Weselnego. Pozdrawiamy serdecznie Ola i Damian

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Legionów 23
83-200 Starogard Gdański, woj. pomorskie