Biuro Rachunkowe RK Sp. z o.o.

Prowadzimy pełną obsługę księgową dla klientów z kraju i zagranicy.

Biura rachunkowe
al. Armii Krajowej 2, 83-200 Starogard Gdański pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(58) 562 62 05
695599701
Biuro Rachunkowe RK Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Biuro Rachunkowe RK swoją siedzibę ma w Starogardzie Gdańskim, na terenie województwa pomorskiego. Założycielem przedsiębiorstwa jest Roma Kamrowska. Specjalizujemy się świadczeniu kompleksowych usług w zakresie rachunkowości.
Produkty i usługi
Świat finansów wymaga niezwykłej precyzji i dokładności. Dobrze wiemy, jakie trudności i problemy przytrafiają się naszym klientom. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy rozwiążą Twój problem. W branży działamy już ponad 19 lat!

Nasza kadra pracownicza jest odpowiednio wykwalifikowana w dziedzinie rachunkowości, dzięki czemu świadczone usługi są wykonywane na najwyższym poziomie. Cechuje nas profesjonalizm i dokładność, co w naszym zawodzie jest niezwykle ważne. Nie ma tutaj miejsca na pomyłki. Świadczymy usługi w zakresie podatku CIT i VAT.

Ponadto, wykonujemy takie czynności jak:

- prowadzenie ewidencji środków trwałych
- doradztwo podatkowe
- sporządzanie bilansów
- prowadzenie ksiąg rachunkowych
- przygotowywanie sprawozdań finansowych

Współpracując z naszym biurem rachunkowym, mają Państwo gwarancję rzetelności i profesjonalizmu. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Dodatkowym atutem są konkurencyjne ceny.

Zapraszamy!

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
klient
Polecam, ja już ufam od lat i się nie zawiodłem nigdy