Ferbez. Biuro nadzoru i doradztwa bhp i ppoż. Ferner S.

Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń BHP i PPOŻ

Pomiary, konsultacje i badania BHP
al. Jana Pawła II 21/8, 83-200 Starogard Gdański pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ferbez. Biuro nadzoru i doradztwa bhp i ppoż. Ferner S.
al. Jana Pawła II 21/8, 83-200 Starogard Gdański pomorskie
NIP
5921014100
Telefon
Email
Ferbez. Biuro nadzoru i doradztwa bhp i ppoż. Ferner S.

Informacje

Opis działalności firmy Ferbez. Biuro nadzoru i doradztwa bhp i ppoż. Ferner S. w Starogard Gdański
Ferbez. Biuro nadzoru i doradztwa bhp i ppoż. Ferner S. ma siedzibę w mieście Starogard Gdański na terenie województwa pomorskiego. Firma została założona w roku 1996 i oferuje usługi z zakresu pomiary, konsultacje i badania bhp. Jej właścicielem jest Stefan Ferner. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji o naszych usługach oraz aktualnych cenach.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Mamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możemy zaoferować swoje fachowe doradztwo. Zajmujemy się nadzorem BHP, w ramach których zadbamy o przestrzeganie zasad BHP na budowie, przeprowadzimy audyty bezpieczeństwa oraz inspekcje BHP, a także kontrolujemy dokumentację pracowników i maszyn.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- szkolenia wstępne BHP,
- szkolenia okresowe BHP,
- szkolenia BHP dla pracowników,
- szkolenia BHP dla pracodawców.

Zajmujemy się opracowaniem dokumentacji BHP oraz PPOŻ, przygotujemy dokładne instrukcje przeciwpożarowe oraz instrukcje BHP ogólne lub stanowiskowe. W zakres naszych usług wchodzi udział w prowadzeniu postępowania powypadkowego, zadbamy o ustalanie przyczyn oraz okoliczności wypadku.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapewniamy fachowe doradztwo! Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.
Zasięg działania
Firma Ferbez. Biuro nadzoru i doradztwa bhp i ppoż. Ferner S. z lokalizacji: Starogard Gdański świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
starogardzki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń