Usługi Szklarskie Hart Zbigniew Wieczonkowski

Szklarze
ul. Gdańska 17, 83-200 Starogard Gdański pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi Szklarskie Hart Zbigniew Wieczonkowski

Informacje

Opis działalności
Specjalizujemy się w usługach szklarskich. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego prace wykonujemy z dbałością o najmniejsze detale. W naszej ofercie można znaleźć przede wszystkim lustra, które cechuje wysoka jakość i elegancja. Oferujemy między innymi lustra piaskowane i szlifowane.
Produkty i usługi
W ofercie firmy znajdą Państwo lustra fazowane i oprawione, w tym lustra z podświetleniem. Każdy z egzemplarzy jest wykonywany zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów. Gotowe wyroby dostarczamy we wskazane miejsce.

Ponadto oferujemy balustrady szklane, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Wykonujemy je ze szkła o zwiększonej odporności na przypadkowe uderzenia czy niekorzystne warunki atmosferyczne. W razie potrzeby możemy je oprawić, np. w metal lub drewno.
Nasza oferta obejmuje też kabiny prysznicowe w rozmaitych wzorach i o różnych wymiarach. Wykonujemy je z wykorzystaniem szerokiej gamy elementów wykończeniowych i rodzajów szkła.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się szkło z grafiką, które świetnie się prezentuje w każdej aranżacji.

Uzupełnienie oferty stanowi szkła antywłamaniowe i bezpieczne. To pierwsze cechują podwyższone właściwości w zakresie uszkodzenia spowodowanego próbą włamania. Znajduje ono zastosowanie między innymi w hotelach, witrynach sklepowych i innych obiektach użyteczności publicznej, obiektach handlowych czy nawet w domowym zaciszu. Najczęściej wykorzystuje się je w miejscach, gdzie wymagana jest zwiększona ochrona mienia i bezpieczeństwo użytkowników.

Jeśli chodzi o szkło bezpieczne to może być ono hartowane albo laminowane. W przypadku jego uszkodzenia, szyba bezpieczna chroni przed skaleczeniem.

Oferta:
- lustra,
- grafiki,
- kabiny,
- balustrady,
- drzwi szklane,
- ścianki,
- szło malowane i barwione w masie.
Marki i specjalizacje
Oferta firmy Hart to między innymi:
* lustra fazowane,
* lutra szlifowane,
* lustra piaskowane,
* lustra oprawione,
* lustra z podświetleniem.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń