Komandor Szkoła Nauki Jazdy Rafał Szczykutowicz

Kursy i nauka jazdy
ul. Hallera 34 (bud. 1 L.O.), 83-200 Starogard Gdański pomorskie
(24 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Telefon
601 094 620
Adres korespondencyjny
ul. Hallera 34 (bud. 1 L.O.), 83-200 Starogard Gdański pomorskie

Informacje

Komandor Szkoła Nauki Jazdy Rafał Szczykutowicz działa w branży Kursy i nauka jazdy. Siedziba firmy znajduje się w województwie pomorskim w miejscowości Starogard Gdański.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Komandor Szkoła Nauki Jazdy Rafał Szczykutowicz poprzez email: rafal.szczykutowicz@wp.pl lub telefon: 601 094 620 .
Z przedstawicielem firmy Komandor Szkoła Nauki Jazdy Rafał Szczykutowicz możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 83-200 Starogard Gdański ul. Hallera 34 (bud. 1 L.O.),. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Komandor Szkoła Nauki Jazdy Rafał Szczykutowicz oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(24 opinie) napisz opinię
W
Z
S
West z STG
Polecam!
A
agata
Szkoła Jazdy KOMANDOR - tą nazwę kojarzyłam wcześniej z "szafą":), dopóki się nie dowiedziałam, że jest to stopień wojskowy marynarki wojennej i stąd nazwa szkoły, od stopnia wojskowego właściciela, który był wcześniej związany zawodowo z Marynarka Wojenną. No ale to historia, w którą i ja się zapisałam, ponieważ jeździłam z prawdziwym profesjonalistą, panem Rafałem. Zdałam za 1 razem i będę jeździła.:) Wspomnienia o kursie 0 stresu, chyba że na egzaminie, super zajęcia teoretyczne z humorem (oczywiście pan Rafał), następnie 8 wyjazdów do Gdańska, poznałam wszystkie drogi egzaminacyjne. Pełna profeska, jeden wyjazd z instruktorką Ania - też fajna, ale z p. Rafałem większość jazd. Polecam i pozdrawiam właściciela. Agata.
P
Paula
Na kurs uczęszczałam do innej szkoły jazdy. Dodatkowe godziny, z polecenia znajomych, zdecydowałam się wykupić u Pana Rafała i nie żałuję, od roku mam upragniony dokument. Pan Rafał to instruktor z powołania, pomógł opanować stres, z czym miałam największy problem.:) Jak najbardziej Polecam.
O
Ola
Dzięki instruktorowi z dużym poczuciem humoru, stresująca dla mnie wcześniej jazda samochodem stała się przyjemnością! A co najważniejsze, zdanie prawa jazdy nie skończyło się tylko ,,papierkiem'. Dzięki Panu Rafałowi jestem przygotowana na każdą sytuację i nie boję się jeździć nawet przez najtrudniejsze skrzyżowania.!:). Szczerze Polecam.!
A
Agnieszka
Profesjonalna, a takze przyjazna szkola. Dzieki Panu Rafałowi zdobylam wymarzony dokument. Na zajeciach oprocz tego, ze mozna bylo sie wiele nauczyc, to rowniez mozna bylo pozartowac, oraz opanowac stres. :) Bardzo dobre zorganizowanie instruktorow, co powoduje, ze mozna szybciej zdobyc upragniony dokument :)
D
Daria
Bardzo profesjonalna szkoła, profesjonalny instruktor! Polecam! :)
S
G
Sebastian G.
Pozdrawiam Pana Rafała i dziękuję za bezstresową i bardzo profesjonalną naukę (z dużym poczuciem humoru na każdych zajęciach). Zgodne z dewizą szkoły UCZYMY SKUTECZNIE - zdałem za 1 razem :). Sebastian G.
M
M
Bardzo przyjazna Szkoła. Bardzo profesjonalny i sympatyczny właściciel i instruktor w jednej osobie. Pozdrawiam pana Rafała. Po kursie już... ZDAŁAM ZA I razem. M.
K
Kris
Bardzo dobrze wspominam naukę, jazdy w szkole KOMANDOR. Pan Rafał - właściciel i jednocześnie instruktor - od początku do końca przygotował mnie do egzaminu i nie tylko do egzaminu - ale i do tego, aby (mam nadzieję)) zostać dobrym kierowcą. Uważam, że to najlepszy wybór - SZKOŁA JAZDY KOMANDOR. Zdałem za 1 razem.
N
nieznany
Pan Komandor R. to najlepszy instruktor z jakim jeździłem, a był to trzeci mój instruktor. Po 3 nieudanych podejściach w innej szkole trafiłem do Szkoły Jazdy KOMANDOR na kilka godzin. Potrafił p. Rafał odnaleźć mój problem z jazdą, wsparł mnie psychicznie w walce ze stresem i się udało. Polecam tę szkołę i tylko tego instruktora. Sebastian
N
nieznany
Trafiłam do pana Rafała po innej, też podobno, dobrej szkole w Starogardzie, ale jestem bardzo zadowolona z jazd dodatkowych. Bardzo opanowany, profesjonalny, prawdziwy specjalista. Co najważniejsze, pomaga walczyć ze stresem - z tym zawsze miałam problem. Naprawdę polecam - instruktor psycholog. Maria 2012-10-18
N
nieznany
ZDECYDOWANIE NAJLEPSZA SZKOŁA w Starogardzie i okolicy - dzięki właścicielowi panu Rafałowi, któremu zawdzięczam moje prawko. Prawdziwy profesjonalizm z najwyższą kulturą.
N
nieznany
Jak najbardziej polecam szkołę jazdy i Pana Rafała- świetny instruktor :) E.
N
nieznany
Ja pamiętam pana Rafała jeszcze ze szkoły jazdy TOR, był tam zawsze oblegany przez kursantów, a jego słynne powiedzonka np. \"luken, kuken\" (obejrzeć się w lewo i prawo - dla wtajemniczonych) i \" ster lewo na burt\" (skręć ostro kierownicą w lewo :):)) na zawsze zapamiętam. humor musiał zawsze być :). Daniel
S
Szymon
Polecam szkołę Komandor. Nauka na wysokim poziomie, a cena niższa niż u konkurencji. Dodatkowo w porównaniu do innych szkół, pan Rafał nie oszczędza na wyjazdach do Gdańska tylko jeździ tam tak szybko jak to tylko możliwe. Ja jechałem już po 4 godzinach jazdy w Starogardzie i wyjeździłem tam ponad 20 godzin.
N
nieznany
NAJLEPSZY INSTRUKTOR POD SŁOŃCEM ! ;) Gorąco polecam! - Natalia W.
M
Marta
Zdałam za drugim, a co najważniejsze nauczyłam się jazdy nie tylko "pod egzamin". Teraz nie straszne mi żadne skrzyżowanie, a to wszystko w miłej bezstresowej atmosferze. POLECAM!!!
N
nieznany
Wczoraj zdałam - na NOWYCH TESTACH :)!!! dzięki mojemu instruktorowi - bardzo dobrze prowadzone zajęcia z teorii - na nowych zasadach. O praktyce tez jak najlepiej....:) polecam ta szkołę. marta s
N
nieznany
Zdałam za "2", bo tak zdają najlepsi :). uważam, że Rafał S. to instruktor, który potrafi dotrzeć do każdego. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości co do swoich predyspozycji i umiejętności to tylko do niego. 100 % zaangażowania instruktora. Jeszcze raz dzięki Rafale... :) Agnieszka P.
N
nieznany
TYLKO szkoła jazdy KOMANDOR z panem Rafałem :) pozdrawiam wspaniałego instruktora, wytrwałego, spokojnego i doskonałego psychologa:) . niech uśmiech zawita na ustach następnych kursantów:) Krzysiek
N
nieznany
Najlepszy instruktor w trójmiescie. Nic dziwnego, że jak pracował w torze to pól kursu chciało do niego iść. Sympatyczny, wyluzowany, pełna profeska. Zdałem za pierwszym.
B
Beata
Pan Rafał to najlepszy instruktor w Starogardzie. Mega sympatyczny, jazdy bez stresu, egzamin zaliczony za pierwszym razem. Nic dziwnego, że jak pracował w torze to pół kursu do niego chciało iść.
N
nieznany
Teoria na \"6\" Praktyka-jazda na \"6\". Nic tylko mogę polecić instruktora, który ma metody na każdy manewr. Pozdrowienia dla p. Rafała, P.
D
DANKA
Bardzo cierpliwy i sympatyczny instruktor...Nauczył mnie jeździć, a myślałam, że to niemozliwe.... Ludzie, mam 50 lat i nowe prawko.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.