Produkcja Filmów i Nagrań Wideo Sławomir Brzoskowski w Panoramie Firm

Produkcja Filmów i Nagrań Wideo Sławomir Brzoskowski

Profesjonalizm to klucz, a pasja rodzi się z talentu.

ul. Legionów 23
83-200 Starogard Gdański, woj. pomorskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  08:00 - 22:00
 2. wtorek:
  08:00 - 22:00
 3. środa:
  08:00 - 22:00
 4. czwartek:
  08:00 - 22:00
 5. piątek:
  08:00 - 22:00
 6. sobota:
  08:00 - 22:00
 7. niedziela:
  08:00 - 22:00
Informacje

Opis działalności

Najlepsza jakość filmów to efekt doświadczenia zdobywanego przez wiele lat w branży. W ofercie znaleźć można: obsługę imprez takich jak śluby, wesela, komunie, chrzciny, bale, studniówki i inne. Kamerzysta

Produkty i usługi

Firma Brzoskowski Sławomir Wideofilmowanie zajmuje się profesjonalną obsługą zarówno klientów indywidualnych jak i firm. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Sprawdź rekomendacje i przekonaj się sam- Zapraszamy! Swoją pracę wykonuję z pełnym zaangażowaniem i kreatywnością. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Najlepsza jakość filmów to efekt doświadczenia zdobywanego przez wiele lat w branży.
W ofercie znaleźć można: obsługę imprez takich jak śluby, wesela, komunie, chrzciny, bale, studniówki, imprezy okolicznościowe, wideo-filmowanie w plenerze, wideo-reportaże, reklamówki, montaż cyfrowy, pełna obróbka komputerowa, przegrywanie materiałów z kaset VHS.

Zapraszam do współpracy!
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(10 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Sandra i Andrzej
2016-11-27
Wzięliśmy Pana Sławomira na naszego widekamerzystę i uważamy, że nie mogliśmy wybrać lepiej. Mamy porównanie z innymi filmami ślubnymi i możemy pochwalić się najlepiej zrobionym filmem i najdłuższym. Wiadomo, że za kilka lat będzie bardzo miłym wspomnieniem zobaczyć wszystkich gości na wideo a Pan Sławek to nam zagwarantował. Film zrobiony z pomysłem. Pan Sławek sam podopowiada co robić, jest bardzo kreatywny. Dzięki temu Wasz film będzie wspaniałą pamiątką. Rekomendujemy w 100%.
Emilia i Dawid
2015-09-28
Witam. Polecamy Pana Sławka z całego serca. Zaangażowanie, kontakt, pasja i późniejszy efekt naprawdę na najwyższym profesjonalnym poziomie. Więc jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad bardzo dobrym kamerzystą, to ten jest najlepszy !!! Pozdrawiamy serdecznie!
Natalia & Szymon
2014-12-15
Witam! Film wykonywany przez Pana Sławka spełnił w 100% nasze oczekiwania. Było dużo śmiechu, wzruszenia a najważniejsze, to to, że udało się Panu Sławkowi uwiecznić na płytach wszystkie szczegóły, które były dla nas istotne. Widać, że praca została wykonana z pasją i zaangażowaniem. Bardzo dziękujemy, życzymy sukcesów i polecamy innym serdecznie.
Paulina i Bartek Laskowscy
2014-06-30
Polecamy z całego serca Pana Sławka i zachęcamy wszystkich do współpracy z nim. Nasz najważniejszy dzień w życiu jest profesjonalnie nagrany Pan Sławek zadbał o to, aby każdy szczegół został uwieczniony na płycie. Film dostaliśmy bardzo szybko, dostarcza on wielu wzruszeń i uśmiechu. Pan Sławek to sympatyczna, miła i pełna profesjonalizmu osoba! Na płytach znalazły się też jego ciekawe pomysły w czołówce i rozwiązania tzw. mix, skróty i sesja zdjęciowa. Bardzo dziękujemy za ten piękny film. Pozdrawiamy i polecamy.
2012-11-11
Dziękujemy bardzo Panu Sławkowi za nagranie filmu ślubno-weselnego bardzo nam się podoba. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspołpracy pana Sławka i wszystkim serdecznie polecamy.Alicja i Krzysztof
Ania i Paweł
2011-10-31
Witamy.Chcielibyśmy bardzo gorąco zachęcić wszystkich do współpracy z panem Sławkiem.Współpraca z nim była świetna, widać że pan Sławek wkłada w swoją pracę wszystkie swoje umiejętności, cały profesjonalizm a także samego siebie dzięki czemu film z najważniejszego dnia naszego życia jest cudowny. Jest dosłownie taki jaki mogliśmy sobie tylko wymarzyć.Z całego serca pozdrawiamy i polecamy.
Monika i Robert
2011-08-20
Chcielibyśmy bardzo gorąco zachęcić wszystkich do współpracy z Panem Sławkiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z filmu, jak i ze współpracy podczas najważniejszego dnia w naszym życiu. Pan Sławek to profesjonalista w każdym calu - miły, sympatyczny, błyskawicznie nagrany film, rewelacyjny podkład muzyczny, który powoduje, że wszystkim oglądającym kręci się łezka w oku, ciekawe pomysły - m.in. mix, benny hill. Bardzo dziękujemy. Pozdrawiamy
Ania i Adam
2011-08-04
Jesteśmy bardzo zadowoleni pod względem filmu jak i współpracy, jaką nawiązaliśmy. W materiale został uwieczniony najpiękniejszy dzień naszego życia - z wieloma detalami, które mogłyby szybko umknąć. Pan Sławek zawsze pogodny, konkretny, sympatyczny, pełen profesjonalizmu w tym, co robi. Potrafi zasugerować, zna się na tym, co robi, ponieważ filmuje od wielu lat. Zaufaliśmy mu wiedzieliśmy, że wszystko za nas dopnie na ostatni guzik, nie musieliśmy się o nic martwić. W dniu uroczystości rozładowywał atmosferę uśmiechem, poczuciem humoru, opanowaniem i wszechobecnym przekonaniem, że wszystko się powiedzie. Dawał nam cenne wskazówki i zwinnie docierał z kamerą. Starał się pokazać wszystkich gości, tak by każdy czuł się tak samo ważny. Na płytach znalazły się też jego ciekawe pomysły w czołówce i rozwiązania tzw. mix i skróty Bardzo dziękujemy za ten piękny film. Pozdrawiamy. Z całego serca i polecamy.
podpis...
2011-07-19
Bardzo polecamy Pana Sławka. My jesteśmy zadowoleni z jego usług zarówno pod względem filmu, jaki otrzymaliśmy jak i współpracy, jaką nawiązaliśmy. Dzięki niemu na naszym filmie został uwieczniony najpiękniejszy dzień naszego życia - z wieloma detalami, które mogłyby szybko umknąć.
Ola i Damian
2009-08-27
Witam.. Nagrany przez Pana Kamerzyste film Ślubno-Weselny bardzo nam się podoba, są na nim wszystkie najważniejsze elementy naszej uroczystości, nagrane w idealny sposób i ukazujący nas czyli Młodą Parę w najlepszym "świetle". Widać, że wideofilmowanie jest dla Kamerzysty nie tylko pracą ale też rodzajem pasji (hobby), dzięki czemu nasz film jest tak WYJĄTKOWY! Wszelkie sugestie, prośby, odnośnie sposobu nagrania filmu, a także montażu filmu, dodania muzyki itp. zostały wcześniej uzgodnione iuwzględnione przez Kamerzystę. To z pewnością sprawiło, że nasz film jest taki jakbyśmy chcieli.Bardzo polecamy usługi wideofilmowania Pana Sławomira Brzoskowskiego! Za pewne każdy, kto skorzysta z jego usug będzie zadowolony zarówno z pracy Kamerzysty jak i ze swojego filmu. DZIĘKUJEMY! Panu Sławkowi za nagranie pięknego filmu Ślubno-Weselnego. Pozdrawiamy serdecznie Ola i Damian
Kamerzysta, filmowanie, videofilmowanie, reportaż wideo, videoreportaż, obsługa ślubu, filmowanie wesela, filmowanie komunii, filmowanie studniówki, filmowanie ślubu, videofilmowanie ślubu, videofilmowanie wesela, videofilmowanie komunii, videofilmowanie studniówki, kamerzysta do slubu, kamerzysta na wesele, kamerzysta na studniówkę, karzerzysta na chrzciny, kamerzysta na komunię, przegrywanie z kaset vhs, nagrywanie z kaset

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Legionów 23
83-200 Starogard Gdański, woj. pomorskie