Produkcja Filmów i Nagrań Wideo Sławomir Brzoskowski

Profesjonalizm to klucz, a pasja rodzi się z talentu.

Wideofilmowanie
ul. Legionów 23, 83-200 Starogard Gdański pomorskie
poniedziałek 08:00 - 22:00
wtorek 08:00 - 22:00
środa 08:00 - 22:00
czwartek 08:00 - 22:00
piątek 08:00 - 22:00
sobota 08:00 - 22:00
niedziela 08:00 - 22:00
(12 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(58) 561 05 15
Adres korespondencyjny
ul. Legionów 23, 83-200 Starogard Gdański pomorskie

Informacje

Opis działalności
Najlepsza jakość filmów to efekt doświadczenia zdobywanego przez wiele lat w branży. W ofercie znaleźć można: obsługę imprez takich jak śluby, wesela, komunie, chrzciny, bale, studniówki i inne. Kamerzysta
Produkty i usługi
Firma Brzoskowski Sławomir Wideofilmowanie zajmuje się profesjonalną obsługą zarówno klientów indywidualnych jak i firm. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Sprawdź rekomendacje i przekonaj się sam- Zapraszamy! Swoją pracę wykonuję z pełnym zaangażowaniem i kreatywnością. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Najlepsza jakość filmów to efekt doświadczenia zdobywanego przez wiele lat w branży.
W ofercie znaleźć można: obsługę imprez takich jak śluby, wesela, komunie, chrzciny, bale, studniówki, imprezy okolicznościowe, wideo-filmowanie w plenerze, wideo-reportaże, reklamówki, montaż cyfrowy, pełna obróbka komputerowa, przegrywanie materiałów z kaset VHS.

Zapraszam do współpracy!

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
M
I
D
Monika i Dawid
2019-12-02 17:35:21
Witam i pozdrawiam jesteśmy zadowoleni z filmy ślubnego i weselnego i polacamy w 100% Pana Sławka bo widać jego doświadczenie wszystko super jesteśmy zadowoleni z pracy jaką wykonał pozdrawiamy
D
Dawid
2019-12-02 17:29:36
Witam. Polecam Pana Sławomira ponieważ z jego pracy jaką wykonał żeby opracować film i widać jego doświadczenie wykonał nasz film w 100% i jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy bardzo Panie Sławku i pozdrawiamy serdecznie
S
I
A
Sandra i Andrzej
2016-11-27 14:23:12
Wzięliśmy Pana Sławomira na naszego widekamerzystę i uważamy, że nie mogliśmy wybrać lepiej. Mamy porównanie z innymi filmami ślubnymi i możemy pochwalić się najlepiej zrobionym filmem i najdłuższym. Wiadomo, że za kilka lat będzie bardzo miłym wspomnieniem zobaczyć wszystkich gości na wideo a Pan Sławek to nam zagwarantował. Film zrobiony z pomysłem. Pan Sławek sam podopowiada co robić, jest bardzo kreatywny. Dzięki temu Wasz film będzie wspaniałą pamiątką. Rekomendujemy w 100%.
E
I
D
Emilia i Dawid
2015-09-28 17:42:03
Witam. Polecamy Pana Sławka z całego serca. Zaangażowanie, kontakt, pasja i późniejszy efekt naprawdę na najwyższym profesjonalnym poziomie. Więc jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad bardzo dobrym kamerzystą, to ten jest najlepszy !!! Pozdrawiamy serdecznie!
N
&
S
Natalia & Szymon
2014-12-15 13:51:23
Witam! Film wykonywany przez Pana Sławka spełnił w 100% nasze oczekiwania. Było dużo śmiechu, wzruszenia a najważniejsze, to to, że udało się Panu Sławkowi uwiecznić na płytach wszystkie szczegóły, które były dla nas istotne. Widać, że praca została wykonana z pasją i zaangażowaniem. Bardzo dziękujemy, życzymy sukcesów i polecamy innym serdecznie.
P
I
B
Paulina i Bartek Laskowscy
2014-06-30 12:41:02
Polecamy z całego serca Pana Sławka i zachęcamy wszystkich do współpracy z nim. Nasz najważniejszy dzień w życiu jest profesjonalnie nagrany Pan Sławek zadbał o to, aby każdy szczegół został uwieczniony na płycie. Film dostaliśmy bardzo szybko, dostarcza on wielu wzruszeń i uśmiechu. Pan Sławek to sympatyczna, miła i pełna profesjonalizmu osoba! Na płytach znalazły się też jego ciekawe pomysły w czołówce i rozwiązania tzw. mix, skróty i sesja zdjęciowa. Bardzo dziękujemy za ten piękny film. Pozdrawiamy i polecamy.
N
nieznany
2012-11-11 13:00:27
Dziękujemy bardzo Panu Sławkowi za nagranie filmu ślubno-weselnego bardzo nam się podoba. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspołpracy pana Sławka i wszystkim serdecznie polecamy.Alicja i Krzysztof
A
I
P
Ania i Paweł
2011-10-31 14:10:49
Witamy.Chcielibyśmy bardzo gorąco zachęcić wszystkich do współpracy z panem Sławkiem.Współpraca z nim była świetna, widać że pan Sławek wkłada w swoją pracę wszystkie swoje umiejętności, cały profesjonalizm a także samego siebie dzięki czemu film z najważniejszego dnia naszego życia jest cudowny. Jest dosłownie taki jaki mogliśmy sobie tylko wymarzyć.Z całego serca pozdrawiamy i polecamy.
M
I
R
Monika i Robert
2011-08-20 00:49:38
Chcielibyśmy bardzo gorąco zachęcić wszystkich do współpracy z Panem Sławkiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z filmu, jak i ze współpracy podczas najważniejszego dnia w naszym życiu. Pan Sławek to profesjonalista w każdym calu - miły, sympatyczny, błyskawicznie nagrany film, rewelacyjny podkład muzyczny, który powoduje, że wszystkim oglądającym kręci się łezka w oku, ciekawe pomysły - m.in. mix, benny hill. Bardzo dziękujemy. Pozdrawiamy
A
I
A
Ania i Adam
2011-08-04 16:12:38
Jesteśmy bardzo zadowoleni pod względem filmu jak i współpracy, jaką nawiązaliśmy. W materiale został uwieczniony najpiękniejszy dzień naszego życia - z wieloma detalami, które mogłyby szybko umknąć. Pan Sławek zawsze pogodny, konkretny, sympatyczny, pełen profesjonalizmu w tym, co robi. Potrafi zasugerować, zna się na tym, co robi, ponieważ filmuje od wielu lat. Zaufaliśmy mu wiedzieliśmy, że wszystko za nas dopnie na ostatni guzik, nie musieliśmy się o nic martwić. W dniu uroczystości rozładowywał atmosferę uśmiechem, poczuciem humoru, opanowaniem i wszechobecnym przekonaniem, że wszystko się powiedzie. Dawał nam cenne wskazówki i zwinnie docierał z kamerą. Starał się pokazać wszystkich gości, tak by każdy czuł się tak samo ważny. Na płytach znalazły się też jego ciekawe pomysły w czołówce i rozwiązania tzw. mix i skróty Bardzo dziękujemy za ten piękny film. Pozdrawiamy. Z całego serca i polecamy.
P
podpis...
2011-07-19 12:42:33
Bardzo polecamy Pana Sławka. My jesteśmy zadowoleni z jego usług zarówno pod względem filmu, jaki otrzymaliśmy jak i współpracy, jaką nawiązaliśmy. Dzięki niemu na naszym filmie został uwieczniony najpiękniejszy dzień naszego życia - z wieloma detalami, które mogłyby szybko umknąć.
O
I
D
Ola i Damian
2009-08-27 00:00:00
Witam.. Nagrany przez Pana Kamerzyste film Ślubno-Weselny bardzo nam się podoba, są na nim wszystkie najważniejsze elementy naszej uroczystości, nagrane w idealny sposób i ukazujący nas czyli Młodą Parę w najlepszym "świetle". Widać, że wideofilmowanie jest dla Kamerzysty nie tylko pracą ale też rodzajem pasji (hobby), dzięki czemu nasz film jest tak WYJĄTKOWY! Wszelkie sugestie, prośby, odnośnie sposobu nagrania filmu, a także montażu filmu, dodania muzyki itp. zostały wcześniej uzgodnione i uwzględnione przez Kamerzystę. To z pewnością sprawiło, że nasz film jest taki jakbyśmy chcieli. Bardzo polecamy usługi wideofilmowania Pana Sławomira Brzoskowskiego! Za pewne każdy, kto skorzysta z jego usug będzie zadowolony zarówno z pracy Kamerzysty jak i ze swojego filmu. DZIĘKUJEMY! Panu Sławkowi za nagranie pięknego filmu Ślubno-Weselnego. Pozdrawiamy serdecznie Ola i Damian