Pracownia Projektowa mgr inż. arch. Maria Landowska

Długoletnie i bogate doświadczenie architektoniczne.

Biura projektowe
ul. Lubichowska 14, 83-200 Starogard Gdański pomorskie
Poniedziałek 07:00 - 16:00
Wtorek 07:00 - 16:00
Środa 07:00 - 16:00
Czwartek 07:00 - 16:00
Piątek 07:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
606622159
Pracownia Projektowa mgr inż. arch. Maria Landowska

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Maria Landowska. Jestem właścicielką Pracowni Projektowej. Moja firma znajduje się w Starogardzie Gdańskim, w województwie pomorskim. Blisko od dwudziestu lat zajmujemy się doradztwem i wykonawstwem projektów architektonicznych oraz aranżacji wnętrz.
Produkty i usługi
Prowadzimy działalność świadczącą usługi z zakresu architektury i urbanistyki. Na przestrzeni lat zyskaliśmy doświadczenie i nabyliśmy wiedzę w tej branży.

Wykonujemy projekty obiektów architektonicznych między innymi: mieszkalnych, rekreacyjnych, służby zdrowia, produkcyjno-magazynowych, użyteczności publicznej i usługowo-handlowych.

Zajmujemy się także adaptacją do warunków miejscowych projektów powtarzalnych budynków mieszkalnych. W tym samym zakresie realizujemy też projekty adaptacji istniejących budynków. Poza tym projektujemy wnętrza i zieleń.

Dbamy o to, aby wykonać usługi dla Państwa w pełni profesjonalnie. Angażujemy się w powierzone nam zadanie, pracę wykonujemy rzetelnie. Na życzenie Klienta wykonujemy niestandardowe zlecenia. Nasze opracowania zawierają pełną dokumentację wymaganą dla projektów budowlanych oraz wykonawczych.

Nasi fachowcy to specjaliści w zakresie architektury, konstrukcji, architektury krajobrazu oraz urbanistyki i planowania przestrzennego. Służą oni radą i przeprowadzają od pomysłu do realizacji wymarzonego projektu obiektu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń