Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Herold" Teresa Arkadiusz Edmund Herold Spółka Jawna

Hurtownie mięsa, wędlin i drobiu
ul. Młyńska 9, 83-210 Zblewo pomorskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Telefon
(58) 588 32 05

Informacje

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Herold" Teresa Arkadiusz Edmund Herold Spółka Jawna z siedzibą w miejscowości Zblewo świadczy swoje usługi w branży Hurtownie mięsa, wędlin i drobiu.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: lucyna.herold@wp.pl lub telefonicznej (58) 588 32 05 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firmę Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Herold" Teresa Arkadiusz Edmund Herold Spółka Jawna znajdziesz pod adresem 83-210 Zblewo ul. Młyńska 9,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Herold" Teresa Arkadiusz Edmund Herold Spółka Jawna w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
S
Stefan
Mięsko pierwsza klasa:) Salceson biały to mój typ nr 1.
J
Jurek
Ja i moja rodzina jemy te wyroby od lat i zawsze są najwyższej jakości o smaku i zapachu zapamiętanym z dzieciństwa. Z czystym sumienie polecam każdemu. Kto raz spróbuje zawsze będzie do tych wyrobów wracał. Z poważaniem Jerzy Borys
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.