Waldemar Kościelski W & A

Transport krajowy i międzynarodowy na najwyższym poziomie

Transport międzynarodowy
82-400 Gościszewo 67 pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
696 017 728
Adres korespondencyjny
82-400 Gościszewo 67 pomorskie

Informacje

Opis działalności
W&A to doświadczona firma transportowa prowadzona przez Waldemara Kościelskiego. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Sztum w województwie Pomorskim. Świadczymy profesjonalne usługi spedycyjne zarówno krajowe jak i międzynarodowe.
Produkty i usługi
Zajmujemy się głównie usługami spedycyjnymi które pozwalają nam kompleksowo zadbać o transport waszych ładunków.

Nasza nowoczesna flota którą obsługują zawodowi kierowcy z wieloletnim doświadczeniem sprawi, że bezproblemowo dotrzymamy terminów. O wszystko zadbają nasi spedytorzy oraz dyspozytorzy.

Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie naszej działalności.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technicznych będziemy zawsze w stanie udzielić wam informacji gdzie aktualnie znajduje się wasz ładunek oraz kiedy dotrze do punktu docelowego. Nasi dyspozytorzy z chęcią odpowiedzą na Wasze pytania oraz szczegółowo udzielą informacji w każdym z etapów świadczonego transportu.

Posiadamy najnowszej generacji pojazdy marki DAF XF, które spełniają wysokie europejskie standardy norm spalin – EURO6 oraz nowoczesne naczepy marki KOGEL i WIELTON.

Dodatkwowo naszym atutem jest atrakcyjne ubezpieczenie które sprawi, że nie będziecie musieli się martwić o wasz ładunek w przypadku sytuacji losowych.

Nasze usługi zaczynamy już od momentu podjęcia zlecenia, poprzez zaplanowanie jego trasy, wybranie odpowiedniego pojazdu aż po nadzorowanie przebiegu transportu i jego dostarczenie do miejsca docelowego.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
janek
oferta godna polecenia
M
medek
oferta godna polecenia