Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POM Sztum Sp. z o.o.

Wytrzymałe konstrukcje stalowe, miedziane i aluminiowe

Obróbka metali
ul. Żeromskiego 6, 82-400 Sztum pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POM Sztum Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POM Sztum ma swoją siedzibę w Sztumie, w województwie pomorskim. Jego początku sięgają 1991 roku, a oferta niezmiennie obejmuje produkcję konstrukcji stalowych i obróbkę metali. Zlecenia realizowane są na rzecz podmiotów gospodarczych, instytucji i osób fizycznych.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POM Sztum kompleksowo podchodzi do zagadnienia produkcji konstrukcji metalowych i obróbki metali. Dysponuje specjalistycznymi maszynami, które umożliwiają szybką i precyzyjną obróbkę nawet w najtrudniejszych przypadkach. Zlecenia wykonywane są zawsze terminowo, a ich koszt jest konkurencyjny. Przykładem oferty przygotowanej dla klientów jest produkcja:
-konstrukcji stalowych
-konstrukcji miedzianych
-konstrukcji aluminiowych

Są one toczone, frezowane i spawane metodami MIG i TIG. W zakładzie powstają pokrywy, pokrycia blaszane oraz barierki. Konstrukcje powstają też na takich urządzeniach CNC jak urządzenia do wiercenia, wytaczania, grawerowania i rozwiercania. Ponadto w zakładzie możliwe jest gwintowanie, gięcie i wypalanie blach.

Elementy i całe konstrukcje produkowane są w zakładzie w oparciu o projektydostarczane przez klientów albo realizowane przez POM Sztum. Firma podejmuje się projektowania w CAD i następnie wytwarzania części, narzędzi, maskownic, osłon i całych konstrukcji metalowych.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o POM Sztum. Po więcej warto wejść na stronę internetową. Można również napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń