Restauracja Pizzeria CK

Oryginalna włoska Pizza prosto z pieca.

Pizzerie
ul. 27 Stycznia 2A, 83-140 Gniew pomorskie
Poniedziałek 11:00 - 23:00
Wtorek 11:00 - 23:00
Środa 11:00 - 23:00
Czwartek 11:00 - 23:00
Piątek 11:00 - 01:00
Sobota 11:00 - 03:00
Niedziela 11:00 - 23:00
(7 opinii) napisz opinię
Restauracja Pizzeria CK

Informacje

Opis działalności
Smaki CK to restauracja, która swoją placówkę ma zlokalizowaną w Gniewie, na terenie województwa pomorskiego. Działamy na rynku od niemal dziesięciu lat i oferujemy swoim Klientom smaczne dania kuchni włoskiej i nie tylko.
Produkty i usługi
Prowadzeniem restauracji zajmujemy się już od niemalże dziesięciu lat. Oferujemy swoim Klientom smaczne potrawy i pizze, które zdecydowanie zapewnią ciekawe doznania smakowe. Poza tym organizujemy imprezy okolicznościowe i zapewniamy catering.

Nasi pracownicy posiadają spore doświadczenie w branży gastronomicznej. Jest to sympatyczna obsługa, która z pewnością zadba o Państwa dobre samopoczucie. Potrawy wykonujemy jedynie z wysokiej jakości składników i produktów, w które zaopatrują nas zaufani i renomowani producenci.

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć oryginalne włoskie pizze, a także przeróżne dania fast food. Potrafimy przygotować pizze, kebaby, tortille, zestawy obiadowe czy burgery. Zapewniamy także catering. Dla wycieczek i grup zorganizowanych proponujemy promocje.

Dodatkowym aspektem naszej działalności jest organizowanie imprez okolicznościowych. Posiadamy duża salę, darmowe WiFi, telewizory LCD oraz miejsce do zabaw dla dzieci. Poza tym zapraszamy na dancing, karaoke, disco dance oraz koncerty, które są organizowane w weekendy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, żeby zdobyć więcej informacji na temat restauracji bądź samej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
K
Kamil
Niejednokrotnie jadłem tam obiad z rodziną i wszyscy byli zadowoleni.
K
Kajetan
Z pewnością jest to dobra restauracja. Dobre potrawy i atrakcyjne ceny.
G
Gosia
W weekendy to miejsce znacząco odżywa. Świetnie bawiłam się na karaoke czy dancingu.
G
Grzegorz
Idealne miejsce, by wybrać się tam z rodziną. Serwują bardzo dobre posiłki.
P
Patryk
Przygotowują naprawdę smaczne dania obiadowe.
A
Angelika
Serdecznie polecam. Ich oryginalna włoska pizza jest naprawdę smaczna i oferują ją w wielu wariantach. Z pewnością odwiedzę jeszcze nie jeden raz.
P
Piotrek
Jest to zdecydowanie bardzo dobra restauracja. Brałem udział w organizowanej tam imprezie okolicznościowej i byłem jak najbardziej zadowolony.