Markam Kamil Zieliński

Wykonujemy usługi z zakresu czyszczenia strumieniowo-ściernego

Czyszczenie strumieniowo-ścierne
83-113 Małżewo 31 pomorskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Markam Kamil Zieliński

Informacje

Opis działalności
W Markam zajmujemy się wykonywaniem usług z zakresu czyszczenia strumieniowo-ściernego od 2016, jednak nasza kadra ma dużo dłuższe doświadczenie w zawodzie. Nasza siedziba znajduje się w Małżewie w województwie pomorskim, a założycielem jest Kamil Zieliński. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Markam posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu czyszczenia strumieniowo-ściernego. Używamy profesjonalnych środków chemicznych, które są niezwykle skuteczne w walce z uciążliwymi zabrudzeniami, a zarazem przyjazne środowisku naturalnemu, ulegają biodegradacji.
Wykonujemy takie usługi jak:

- czyszczenie dachu,
- czyszczenie elewacji,
- czyszczenie kostki brukowej,
- czyszczenie placów po budowach,
- czyszczenie maszyn budowlanych i rolniczych,
- czyszczenie płotów,
- czyszczenie chodników oraz wszelkich powierzchni ulegających zabrudzeniom.

Mycie dachów wykonujemy z użyciem własnego podnośnika koszowego, co pozwala na zminimalizowanie kosztów. Usuwamy z nich mchy, porosty oraz wszelkiego typu zabrudzenia różnego rodzaju. Czyścimy dachy z blachodachówki, dachówki ceramicznej oraz betonowej.

Myjemy elewacje każdego rodzaju z różnego typu zabrudzeń pochodzenia organicznego czy też zabrudzeń komunikacyjnych. Elewację czyścimy za pomocą teleskopowych lanc lub z użyciem podnośnika koszowego.

Usuwamy mech, wykwity, plamy olejowe, zabrudzenia po remontach, ślady od opon oraz trawę. Dzięki specjalnemu urządzeniu do czyszczenia powierzchni płaskich nie wypłukujemy piasku z fug i nie rozchlapujemy go po elewacji czy innych pionowych elementach.

Maszyny budowlane i rolnicze myjemy z zabrudzeń związanych z codzienną ich pracą lub kompleksowe czyszczenie przed malowaniem zarówno karoserii jak i silnika.

Place po budowach czyścimy z wszystkich pozostałości po materiałach użytych przez ekipy budowlane oraz naprawiamy ewentualne usterki mechaniczne spowodowane w trakcie budowy, remontu.

Wycinamy drzewa o każdej wysokości i grubości, przycinamy gałęzie, żywopłoty, krzewy. Istnieje możliwość wywozu pozostałości po wyżej wymienionej usłudze.

Podnośnik koszowy 22 metry wysięgu, cena uzależniona od jednorazowego czasu pracy maszyny.

Wszystkie wykonywane przez Nas usługi są ubezpieczone!

Zapraszam serdecznie do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
starogardzki, tczewski, malborski, Gdańsk

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń