Markam Kamil Zieliński

Czyszczenie strumieniowo-ścierne
83-113 Małżewo 31 pomorskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
517 528 906
Adres korespondencyjny
83-113 Małżewo 31 pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma MarKam zajmuje się specjalistycznym czyszczeniem przy pomocy wysokociśnieniowych, gorąco wodnych myjek.
Produkty i usługi
Używamy profesjonalnych środków chemicznych, które są niezwykle skuteczne w walce z uciążliwymi zabrudzeniami, a zarazem przyjazne środowisku naturalnemu, ulegają biodegradacji.

Czyszczenie dachu, elewacji, kostki brukowej, placów po budowach, maszyn budowlanych i rolniczych, płotów, chodników oraz wszelkich powierzchni ulegających zabrudzeniom. Zajmujemy się również wycinką i przycinką drzew i krzewów. Świadczymy usługi podnośnikiem koszowym.

Mycie dachów wykonujemy z użyciem własnego podnośnika koszowego co pozwala na zminimalizowanie kosztów. Usuwamy z nich mchy, porosty oraz wszelkiego typu zabrudzenia różnego rodzaju. Czyścimy dachy z blachodachówki, dachówki ceramicznej oraz betonowej.

Mycie elewacji każdego rodzaju z różnego typu zabrudzeń pochodzenia organicznego czy też zabrudzeń komunikacyjnych. Elewację czyścimy za pomocą teleskopowych lanc lub z użyciem podnośnika koszowego.

Czyszczenie kostki brukowej, granitowej, kamienia. Usuwamy mech, wykwity, plamy olejowe, zabrudzenia po remontach, ślady od opon oraz trawę. Dzięki specjalnemu urządzeniu do czyszczenia powierzchni płaskich nie wypłukujemy piasku z fug i nie rozchlapujemy go po elewacji czy innych pionowych elementach.

Maszyny budowlane i rolnicze myjemy z zabrudzeń związanych z codzienną ich pracą lub kompleksowe czyszczenie przed malowaniem zarówno karoserii jak i silnika.

Place po budowach czyścimy z wszystkich pozostałości po materiałach użytych przez ekipy budowlane oraz naprawiamy ewentualne usterki mechaniczne spowodowane w trakcie budowy, remontu.

Nie wykonujemy piaskowania.

Wycinka i przycinka drzew i krzewów. Wycinamy drzewa o każdej wysokości i grubości,przycinamy gałęzie, żywopłoty, krzewy. Istnieje możliwość wywozu pozostałości po wyżej wymienionej usłudze.

Podnośnik koszowy 22 metry wysięgu, cena uzależniona od jednorazowego czasu pracy maszyny.

Wszystkie wykonywane przez Nas usługi są ubezpieczone!

Zapraszam serdecznie do współpracy. MarKam Kamil Zieliński
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Gdańsk, Kościerzyna, Tczew, Malbork, Sztum, Kwidzyn, Kartuzy, Starogard Gd., Nowy Dwór Gd., Wejherowo

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń