Firma Handlowo Usługowa Tobiański Kamil

Najlepsze części zamienne do koparko ładowarek

Serwis i części do maszyn budowlanych
ul. Mickiewicza 52, 83-130 Pelplin pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Firma Handlowo Usługowa Tobiański Kamil

Informacje

Opis działalności
Firma Handlowo Usługowa prowadzona przez Kamila Tobiańskiego zajmuje się sprzedażą części zamiennych do maszyn budowlanych. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Pelplinie, w powiecie tczewskim, w województwie pomorskim.
Produkty i usługi
W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór części do maszyn budowlanych. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm i gospodarstw rolnych. Dzięki nam Państwa maszyny budowlane i wózki widłowe będą w pełni sprawne.

Proponujemy sprzedaż takich produktów jak:

- części do koparko ładowarek,
- części do koparek,
- części do ładowarek,
- części do spychaczy.

Cały nasz asortyment charakteryzuje się wysoką jakością i pochodzi od znanych, renomowanych producentów. Zatrudniamy doskonale wyspecjalizowany zespół pracowników, który zapewnia fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniej części.

Poza tym zapewniamy Państwu także chwytaki, łyżki, szybkozłącza, młoty wyburzeniowe. Mamy również zwolnice, silniki spalinowe, pompy hydrauliczne, łożyska obrotowe.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie udzielić Klientom fachowej opinii dotyczącej zakupu. Udzielimy wyczerpujących informacji na temat prowadzonej przez nas działalności.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Kamila Tobiańskigo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Mwecikowski
Świetne części. Niezawodne zamienniki. Zawsze pasują do konkretnego modelu maszyny.
M
Marek
Super, że wysyłają zamówiony towar. Mieszkam kilkanaście kilometrów od Pelplina i wygodniej jest, jak dostanę przesyłkę pocztą.
G
Grzesiek
Zakupiłem już nie jedną część w tym sklepie. Zawsze dostanę to, czego akurat potrzebuję. Ważne, by mieli duży wybór, bo można wtedy śmiało przychodzić.