Firma Handlowo Usługowa Tobiański Kamil

Sprzedaż części do maszyn budowlanych

Urządzenia i maszyny przemysłowe
ul. Mickiewicza 52, 83-130 Pelplin pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Firma Handlowo Usługowa Tobiański Kamil

Informacje

Opis działalności
Firma Handlowo Usługowa powstała jakiś czas temu. Nasza siedziba znajduje się w Pelplinie, na terenie województwa pomorskiego. Właścicielem jest Kamil Tobiański.
Produkty i usługi
Zajmujemy się sprzedażą wielu przydatnych części wykorzystywanych przy maszynach budowlanych. Ofertę kierujemy do Klientów prywatnych, przedsiębiorstw i gospodarstw rolnych. Wiemy, że za sprawą naszych niezawodnych części, Państwa maszyny posłużą jeszcze wiele długich lat.

W asortymencie posiadamy między innymi:

- części do koparko ładowarek,
- części do koparek,
- części do ładowarek,
- części do spychaczy.

Zapewniamy, że prowadzimy tylko najlepszej jakości produkty. Pochodzą o renomowanych producentów, którzy dają na nie gwarancje. Nie zostawiamy Klientów bez pomocy, dlatego zawsze można liczyć na nasze doradztwo w sprawie zakupu.

Dodatkowo w sprzedaży mamy chwytaki, łyżki, szybkozłącza i młoty wyburzeniowe. Posiadamy również zwolnice, silniki spalinowe, pompy hydrauliczne, łożyska obrotowe.

Jesteśmy otwarci na wszelki pytania i zawsze próbujemy rozwiać wątpliwości. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy możliwość wysyłki zakupionego towaru. Zapakujemy przesyłkę i nadamy na odpowiedni adres.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Kamila Tobiańskigo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń