Bryl Car Wulkanizacja

Wulkanizacja szybko, tanio i solidnie

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Pólko 12, 83-130 Pelplin pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Może cię zainteresować
Bryl Car Wulkanizacja

Informacje

Opis działalności
Nasza firma to BrylCar. Jej właścicielem jest Karol Brylowski. Zajmujemy się kompleksowymi usługami wulkanizacyjnymi. Nasz warsztat znajduje się w Pelplinie, na terenie województwa pomorskiego. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Nasz warsztat to miejsce, w którym podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń naprawy opon. Realizujemy prace w możliwie najszybszym terminie, zapewniając naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, narzędziami oraz doświadczoną kadrą pracownicza, która podoła każdemu zadaniu. Nasza propozycja to:
- naprawa opon samochodowych,
- naprawa opon tirów,
- naprawa opon maszyn rolniczych,
- naprawa opon samochodów dostawczych,
- naprawa opon maszyn budowlanych.
Każdemu z Klientów jesteśmy w stanie zapewnić także opony z możliwością zakupu. Posiadamy zarówno ogumienie letnie jak i zimowe. Badamy również stan techniczny ogumienia i pojazdu. Wykrywamy wady w geometrii kół, niesprawnych amortyzatorach lub wszelkie luzy powstałe w zawieszeniu.

Proponujemy też wymianę i wyważanie kół, prostowania, a także spawanie felg aluminiowych. Ponadto w naszym warsztacie wykonamy serwis klimatyzacji samochodowej.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń