Usługi Tapicerskie Krzysztof Sielski

Tworzymy nowoczesne meble i dajemy antykom drugie życie

Usługi tapicerskie
ul. Kościelna 37, 83-120 Subkowy pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi Tapicerskie Krzysztof Sielski

Informacje

Opis działalności firmy Usługi Tapicerskie Krzysztof Sielski w Subkowy
Zakład tapicerski prowadzimy od 5 lat, a jego właścicielem jest tapicer Krzysztof Sielski. Nasza siedziba znajduje się w Subkowach, w województwie pomorskim. Zajmujemy się produkcją i renowacja mebli tapicerowanych.
Produkty i usługi
Wykonujemy nowe meble na zamówienie, takie jak łóżka, fotele czy pufy, a także panele tapicerowane, które świetnie sprawdzają się w przedpokoju czy pokoju dziecka. Pracujemy wyłącznie na wysokiej jakości materiałach, które są odporne na rozciąganie i uszkodzenia. To sprawia, że wykonane przez nas meble z powodzeniem służą klientom przez długi czas.

Oferujemy też odnawianie i wymianę tapicerki w starych meblach, w tym również zabytkowych. Wykonujemy renowację:

- kanap,
- narożników,
- sof,
- foteli,
- szezlongów,
- łóżek,
- puf.

Uzupełnieniem naszej oferty jest renowacja i wymiana tapicerki skórzanej nie tylko meblowej, ale też samochodowej. Poza wymianą tapicerki zajmujemy się też wymianą sprężyn czy wypełnienia. Dzięki kompleksowej obsłudze nawet bardzo stare meble zyskują nowe życie.

Jako firma zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze materiału i chętnie doradzamy w zakresie wykończenia. Dla wygody klienta sami odbieramy meble oraz przywozimy je po wykonaniu prac własnym samochodem.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług zakładu tapicerskiego w Subkowicach.
Zasięg działania
Firma Usługi Tapicerskie Krzysztof Sielski z lokalizacji: Subkowy świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń