Imtc International Sp. z o.o.

Druk wielkoformatowy i wykonywanie billboardów

Druk plakatów wielkoformatowych
ul. Bądkowskiego 24B/6, 83-110 Tczew pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
885 575 848
Adres korespondencyjny
ul. Bądkowskiego 24B/6, 83-110 Tczew pomorskie

Informacje

Opis działalności
Jednym z profili działalności IMTC International z Tczewa jest druk wielkoformatowy oraz montaż reklamy billboardowej. Firma zajmuje się również składaniem konstrukcji nośnych dla billboardów.
Produkty i usługi
Reklama bilbordowa stała się już w Polsce praktyką powszechną. Już nie tylko największe firmy stać na reklamowanie się za pomocą tego kanału. Dzięki nowoczesnej technologii druk wielkoformatowy na powierzchniach np. z PCV stał się znacznie szybszy i ogólnodostępny. Korzystając z posiadanych możliwości spółka IMTC oferuje swoim klientom wykonanie billboardów. Firma współpracuje z klientem od etapu przygotowania projektu graficznego, po montaż billboardu w miejscu wskazanym przez klienta. Może również pomóc w poszukiwaniu najbardziej korzystnych i wyeksponowanych miejsc.

Ponadto firma sama prowadzi montaż wykonanej reklamy, a także może przygotować z życzenia klienta osobną konstrukcję do umieszczenia reklamy wielkopowierzchniowej. Taka konstrukcja może zostać ustawiona w dowolnym miejscy, o ile pozwalają na to odrębne przepisy prawa.

IMTC gwarantuje terminową i rzetelną realizację wszystkich powierzonych zleceń.

Ze szczegółami oferty można zapoznać się podczas kontaktu z biurem w Tczewie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń