ROBS ASSEMBLY Spółka z o.o. Sp.k.

Stwórz swój magazyn szybko i bezpiecznie

Wyposażenie magazynów
ul. Bądkowskiego 24B/6, 83-140 Tczew pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
885 575 848
ROBS ASSEMBLY Spółka z o.o. Sp.k.

Informacje

Opis działalności
ROBS ASSEMBLY Spółka z o.o. Sp.k. znajduje się w Tczewie i została stworzona przez ludzi, którzy od trzynastu lat zajmują się planowaniem powierzchni magazynowej. dobrze zorganizowany magazyn to ergonomia wygoda i oszczędność czasu pracy
Produkty i usługi
Nasze projekty trafiły do przedsiębiorców z całej Polski, a także Skandynawii. Wykonaliśmy ok. 5000 projektów, które zostały zrealizowane rzetelnie i terminowo. Pozwoliło nam to ugruntować swoją pozycję na rynku. Dzisiaj nasz park maszynowy produkuje elementy wykonane z różnego materiału, o różnych kształtach i przeznaczeniu. Dopasowujemy nasz towar do potrzeb rynku i naszych Klientów. Naszym celem jest to, aby magazyn każdego przedsiębiorcy był wydajny i ekonomiczny. Dlatego produkujemy elementy, które po zamontowaniu umożliwiają łatwe składowanie produktów, wykorzystanie podwójnej powierzchni magazynu i ograniczenie pracy pracowników.

W naszej ofercie można znaleźć:

-regały wysokiego składowania,
-odbojnice,
-antresole,
-regały półkowe,
-regały paletowe przepływowe,
-regały wspornikowe,
-regały na opony,
-regały do składowania dłużycy
-regały kanałowe,
-regały paletowe wjezdne.

Wszystkie elementy są zaprojektowane i stworzone w taki sposób, aby można je było ze sobą łatwo połączyć. Dzięki temu, w razie jakichkolwiek zmian w układzie magazynu lub przeprowadzki, można je wykorzystać na nowo i stworzyć kolejną przydatną konstrukcję, która będzie spełniała swoją funkcję.

Współpraca z naszą firmą opiera się na trzech krokach. Na początku proponujemy Państwu spotkanie, na którym omawiamy wszystkie potrzeby naszych Klientów i specyfikę magazynu, w jakim pracują. Następnie przygotowujemy projekt w programie Autocad i przedstawiamy go Państwu, ze szczegółowym omówieniem wszystkich zaplanowanych części. Na końcu montujemy wszystkie elementy w Państwa magazynie.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą ROBS ASSEMBLY Spółka z o.o. Sp.k. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń