Agencja Fenix

Agencja celna

Agencje i składy celne
Czatkowska 6, 83-110 Tczew pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 562 26 12
Adres korespondencyjny
Czatkowska 6, 83-110 Tczew pomorskie

Informacje

Opis działalności
Agencja Fenix jest prowadzona przez Alinę Kaniewską i znajduje się w Tczewie, w województwie pomorskim. Naszą działalność prowadzimy od 1996 roku. Zajmujemy się wszelakimi sprawami związanymi z prawem celnym. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Agencja Fenix oferuje Państwu pełną obsługę celną, która obejmuje nie tylko pomoc w zdobyciu i kompletowaniu odpowiednich dokumentów, ale także podczas skutecznej odprawy celnej. Zajmujemy się także obsługą procedur uproszczonych. Pomagamy Klientom wypełnieniu formalności związanych z akcyzą na samochody.

Transakcje na terenie Unii Europejskiej i poza nią, są często trudne ze względu na skomplikowane prawo celne oraz handlowe. Stale zmieniające się przepisy nie ułatwiają tego zadania.Dlatego wychodząc naprzeciw naszym Klientom, oferujemy im doradztwo celne na każdym etapie transakcji. Ponieważ w branży pracujemy od wielu lat, doskonale znamy wszystkie obowiązujące normy prawne. Naszym głównym celem jest zabezpieczenie interesu naszego Klienta.

Nasze usługi to również:
- odprawa celna w imieniu Klienta,
- składowanie towarów w składzie celnym,
- deklaracje skrócone ICS,
- obsługa procedur uproszczonych.

Współpracujemy z różnymi organami i urzędami. Załatwiamy wszelkie formalności związane z odprawą.

Możemy także przechować towar w składzie celnym. Korzyści płynące z korzystania z takich składów są niezwykle wymierne. Dzięki nim właściciel towaru nie musi od razu płacić cła oraz podatku. Może to zrobić dopiero, wtedy kiedy dany towar wejdzie w obieg. Ponadto jest to wygodniejszy sposób na wprowadzenie produktu dla importera.

Nasza agencja posiada wszystkie potrzebne zezwolenia do profesjonalnej obsługi naszych Klientów. Zapraszamy do skorzystania z oferty Agencji Fenix z Tczewa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń