Momar Usługi Dźwigowo Transportowe Marcin Marut

Wynajem dźwigów oraz żurawi do prac transportowo-budowlanych

Wynajem dźwigów i żurawi
ul. Dygasińskiego 5, 83-110 Tczew pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(6 opinii) napisz opinię
Momar Usługi Dźwigowo Transportowe Marcin Marut

Informacje

Opis działalności
Firmę Momar założyliśmy w 2002 roku na terenie Tczewa, w województwie pomorskim. Naszym Klientom oferujemy wynajem dźwigów i żurawi wraz z obsługą operatorską. Działamy na terenie całej Polski pomagając w pracach budowlanych i transportowych. Działamy pod kierownictwem Marcina Maruta.
Produkty i usługi
Jesteśmy specjalistami w obsłudze dźwigów i żurawi wieżowych. Braliśmy udział w wielu realizacjach z zakresu budownictwa przemysłowego, czy drogowego. Aktualnie w naszym taborze pojazdów znajdują się dźwigi samochodowe mogące przenosić towary o wadze 18, 35, 45, 55 i 90 ton. Sprzęt marki Liebherr, PMM, czy Terex-Demag to najwyższej jakości maszyny transportowo-budowlane, które zapewniają bezawaryjną pracę w każdych warunkach. Oferujemy również wynajem rolek służących do przemieszczania ciężkich maszyn w zakładach przemysłowych. Jesteśmy w stu procentach mobilni i dostępni dla naszych Klientów. Za pomocą dźwigów i żurawi przeprowadzamy takie prace jak:
- budowa kładek oraz mostów i wiaduktów,
- budowa obiektów mieszkalnych i przemysłowych,
- montaż konstrukcji stalowych i betonowych,
- montaż zapleczy budowy,
- montaż i demontaż reklam,
- montaż i posadowienie klimatyzatorów,
- montaż kominów,
- montaż drewnianych konstrukcji dachowych,
- montaż silosów,
- montaż węzłów betoniarskich.

Zajmujemy się również pomocą w załadunku oraz rozładunku ciężkiego sprzętu budowlanego, a w tym materiałów budowlanych, maszyn, czy żurawi wieżowych.

Oferujemy także wynajem podnośników koszowych. Prowadzimy też całodobową pomoc drogową dla samochodów ciężarowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu - firma Momar z Tczewa.
Certyfikaty
Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
O
Oskar
Bardzo dobra firma. Znają się na montażu konstrukcji stalowych. Mają nowoczesny sprzęt i ogarniętego operatora. Dzięki ich pomocy udało nam się zrealizować na czas całą inwestycję.
K
Kbuba
Polecam ich usługi. Mają sporo sprzętu do różnych prac budowlanych. Już trzeci raz korzystałem z ich usług, tym razem podczas montażu silosów na moim gospodarstwie. Bardzo mi pomogli. Konstrukcja była olbrzymia, ale ich sprzęt dał sobie ze wszystkim radę. Bezpiecznie i precyzyjnie.
J
Jureczek_mureczek
Ta firma uczestniczyła w budowie hali przemysłowej na terenie naszej gminy. Pomagali nam w budowie konstrukcji. Operator wiedział, co robi i wszystko zostało wykonane w terminie. Nie mieliśmy żadnych poprawek. Montaż wykonany wzorowo.
I
Igor
Polecam tę firmę. Mają świetne i bezawaryjne dźwigi, które są bardzo przydatne przy rozładunku maszyn. Przed rozpoczęciem inwestycji przetransportowaliśmy tutaj masę sprzętu. Poprosiłem właściciela firmy Momar, aby pomogli nam w rozładunku. Za przystępną cenę operatorzy wykonali swoje zadanie i umieścili wszystko we wskazanym miejscu.
F
Fabian
Byłem przy pracach montażowych, które wykonywali na terenie naszego zakładu. Pomogli nam w montażu nowego komina. Operator z powodzeniem poradził sobie z zadaniem. Sprzęt był dostosowany do tego typu prac. Wszystko zostało wykonane zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.
Z
K
Zadowolony klient
Pełny profesjonalizm, polecam!