Tachomar Marcin Lisewski

Montaż, naprawa i legalizacja tachografów cyfrowych

Taksometry, tachometry i tachografy
ul. Głowackiego 6, 83-110 Tczew pomorskie
Poniedziałek 8:30 - 16:00
Wtorek 8:30 - 16:00
Środa 8:30 - 16:00
Czwartek 8:30 - 16:00
Piątek 8:30 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tachomar Marcin Lisewski
ul. Głowackiego 6, 83-110 Tczew pomorskie
NIP
5932348371
Telefon
Tachomar Marcin Lisewski

Informacje

Opis działalności firmy Tachomar Marcin Lisewski w Tczew
Zapraszamy do współpracy z firmą Tachomar Marcina Lisewskiego! Znajdziesz nas w Tczewie, w województwie pomorskim. Od 2022 zajmujemy się tachografami. Klienci doceniają nas za zaangażowanie – od zawsze stawiamy na partnerskie relacje i indywidualne podejście. Nim zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę potrzeb, chcemy dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Sprawdź godziny otwarcia i już dziś zaplanuj u nas wizytę. Czekamy na Ciebie!
Produkty i usługi
Montaż tachografów w samochodzie ciężarowym, dostawczym lub autobusie zlecicie firmie Tachomar mieszczącej się w Tczewie. Instalujemy urządzenia, które rejestrują w funkcji czasu przejechaną przez samochód drogę, jego chwilową prędkość i aktywność kierowcy. Wyróżniamy tachografy analogowe i cyfrowe. Te pierwsze dokonują zapisy parametrów pracy na wykresówkach. Cyfrowe zapisują dane na nośnikach pamięci.

Dokonujemy kalibracji polegające na potwierdzeniu lub aktualizacji takich parametrów pojazdu, jak między innymi numer VIN, bieżący czas UTC, numer rejestracyjny czy kod rejestrującego państwa. Oferujemy legalizację, która potwierdza, że kalibracja została wykonana prawidłowo.

Nasza oferta obejmuje też naprawy tachografów. Skutecznie radzimy sobie z usuwaniem rozmaitych usterek. Mamy dostęp do szerokiej gamy części zamiennych.

Sprawnie dokonujemy montażu ogrzewania postojowego marek Webasto i Eberspacher. Montujemy również głośniki samochodowe i CB Radio oraz przeprowadzamy naprawy elektryczne.

Poza godzinami otwarcia można kontaktować się pod nr telefonu: 505 927 521
Zasięg działania
Firma Tachomar Marcin Lisewski z lokalizacji: Tczew świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń