"AKU" Sp. z o.o.

Produkty naszych marek są wykonane z najlepszych materiałów.

Opakowania
ul. Gdańska 33D, 83-110 Tczew pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(58) 531 57 12
"AKU" Sp. z o.o.

Informacje

O nas
Finalnymi odbiorcami firmy AKU są nie tylko niezależni polscy dystrybutorzy, ale też międzynarodowe sieci handlowe, którym dostarczamy głównie towary oznaczone ich własnymi markami, tzw. "private label".

Wysoka jakość i konkurencyjne ceny sprawiają, że prawie 30% produkcji eksportujemy, głównie do krajów UE, ale też w tak odległe miejsca jak Algieria, Maroko, Senegal, Izrael czy Kazachstan.

AKU jest całkowicie polską firmą, w 100% opartą na polskim kapitale, pomyśle i pracy. Naszym celem jest stały, systematyczny rozwój przedsiębiorstwa, przede wszystkim dalsza rozbudowa bazy produkcyjnej oraz wprowadzanie nowych, innowacyjnych produktów.

Stawiamy na długofalowąwspółpracę z naszymi Klientami - wiemy, że nasze cele możemy realizować tylko wspólnie z nimi.

* Siedziba
Siedzibą firmy AKU jest Tczew, miasto powiatowe leżące 25 km na południe od Gdańska. Dojazd do nas jest bardzo łatwy: mieścimy się tuż przy głównej trasie przelotowej - drodze krajowej nr 91 (szczegóły na mapce). Tutaj też mieszczą się biura, dział sprzedaży i hale magazynowe.

* Zakład produkcyjny
Zakład produkcyjny firmy AKU mieści dokładnie 3,5 km od Siedziby, tuż pod Tczewem w miejscowości Zajączkowo. Znajduje się tam również część biur związanych bezpośrednio z produkcją m.in. Zakupy i Kontrola Jakości.
Opis działalności
Jesteśmy liderem na polskim rynku jednorazowych artykułów higienicznych. Umiejętnie łączymy dwudziestopięcioletnie doświadczenie właścicieli z dynamiką działania młodego zespołu pracowników. Nasze wyroby sprzedajemy pod zarejestrowanymi markami handlowymi: KUCHCIK®, CLARINA®, PIKNIK®, POLPAK®. Dzięki zdywersyfikowanej produkcji własnej możemy zaoferować szeroka gamę wyrobów skrojonych "na miarę", odpowiadających indywidualnym potrzebom poszczególnych klientów.
Produkty i usługi
KUCHCIK®

Prezentujemy całą gamę produktów do przechowywania i przetwarzania żywności oraz do utrzymania czystości i pomocy w sprzątaniu. Bardzo dbamy o najwyższą jakość oferowanych artykułów i nieustannie ulepszamy nasze rozwiązania produkcyjne. Cieszy nas zwiększające się zapotrzebowanie na produkty Kuchcik®, ponieważ jest to najlepszy dowód na uznanie naszych Klientów.

CLARINA®

Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną za zaopatrzenie hotelu, restauracji czy oferującej catering - to asortyment dla Ciebie. Produkty Clarina® pakowane są zbiorczo, w większych ilościach odpowiadających zapotrzebowaniu w masowym wykorzystaniu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. ręczniki i prześcieradła papierowe, papiery toaletowe, folie dla gastronomii, serwetki, reklamówki zrywki itp. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów.

PIKNIK®

Jednorazowe akcesoria, idealne na przyjęcie w ogrodzie, wypad nad jezioro, kinder-bal, słowem wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości korzystania z normalnych naczyń. Przydatne także wtedy, gdy nie mamy ochoty na wielkie zmywanie lub zbieranie skorup od potłuczonych naczyń z naszego ulubionego serwisu. Akcesoria Piknik® są wykonane wyłącznie z najwyższej jakości tworzyw sztucznych. Posiadają niezbędne atesty dopuszczające do kontaktu z żywnością. Estetyczne opakowanie z charakterystycznym znakiem firmowym zwraca uwagę klientów w sklepie i ułatwia dokonanie wyboru.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń