Pracownia Florystyczna "Stary Rower" Marzena Jewsienia

Oferujemy wyszukane kompozycje kwiatów na każą okazję

Kwiaciarnie
ul. Gdańska 9A, 83-110 Tczew pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
604 366 433
Adres korespondencyjny
ul. Gdańska 9A, 83-110 Tczew pomorskie

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy pracownię florystyczną Stary Rower, właścicielką której jest Marzena Jewsienia. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 2014 roku. Swoją siedzibę mamy w Tczewie, w województwie pomorskim. Na co dzień oferujemy wyszukane kompozycje kwiatowe na każdą okazję.
Produkty i usługi
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy nasze usługi cieszą się dużym uznaniem wśród naszych dotychczasowych klientów. Dbając o naszą renomę oraz zdobyte zaufanie staramy się podchodzić do każdego klienta w sposób indywidualny. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom codziennie sprowadzamy do naszej pracowni świeże oraz wyszukane odmiany kwiatów, z których tworzymy wyjątkowe kompozycje. Zatrudniamy także wykwalifikowanych florystów, którzy gwarantują pełen profesjonalizm oraz rzetelność.
Naszą pasją są kwiaty i to co z nich można wykonać, dlatego z pewnością zostanie to zauważone w końcowych efektach naszej pracy.

W ramach naszych usług oferujemy m.in.:
- dekoracje kościołów,
- dekoracje sal weselnych,
- dekoracje samochodu pary młodej,
- florystykę pogrzebową,

Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo bukiety i wiązanki ślubne, okolicznościowe, pogrzebowe, a także kwiaty cięte, sztuczne i doniczkowe oraz wianki.

Dodatkowoposiadamy także artykuły upominkowe, kosze podarunkowe i inne rzeczy idealne na prezent, które na życzenie klienta ładnie zapakujemy.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a po więcej informacji dotyczących naszej działalności zapraszamy a stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń