JK Company Kukuła J.

Catering dietetyczny dla wymagających

Catering
ul. Jagiellońska 55, 83-110 Tczew pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
JK Company Kukuła J.

Informacje

Opis działalności
JK Company to firma z Tczewa, której właścicielem jest Jakub Kukuła. Jako Kukuła Healthy Food przygotowuje i dostarcza smaczne, dietetyczne i atrakcyjne cenowo dania do domów, mieszkań, biur i innych miejsc w Polsce, w tym do Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Częstochowy, Poznania, Bydgoszczy, Torunia i miast na Śląsku.
Produkty i usługi
Zdrowe, smaczne i co najważniejsze odpowiednio zbilansowane jedzenie jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy skontaktować się z Kukuła Healthy Food i wybrać dietę, która najlepiej spełnia oczekiwania albo indywidualnie dobrać jej składowe. Firma, które początki sięgają 2007 roku, przygotowuje w ramach każdej diety pudełkowej pięć posiłków dziennie o zróżnicowanej kaloryczności. Śniadania, drugie śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje powstają na bazie inspiracji kulinarnych z całego świata, na podstawie świeżych i najlepszych jakościowo składników, takich, jak białe i czerwone mięso, warzywa, owoce, nabiał, ryby i zboża. Dzięki temu posiłki tak dobrze smakują i spełniają swoją rolę, jaką jest dostarczanie witamin, węglowodanów, tłuszczów i białka.

Podstawą oferty Kukuła Healthy Food jest dieta Optimal zaplanowana przez dietetyków dla utrzymania zdrowia, dobrego samopoczucia i utrzymania odpowiedniej wagi. Oferta obejmuje też diety dla wegetarian, wegan, osób aktywnych, a także:
-diety wegetariańskie z rybami,
-diety bezglutenowe,
-diety dla osób z większym zapotrzebowaniem na kalorie,
-diety dla osób chorujących na tarczycę,
-diety dla diabetyków,
-diety odchudzające.

Posiłki wchodzące w skład poszczególnych diet składają się z zup, dań mącznych, makaronów, dań głównych z kaszami, mięsem i warzywami oraz sałatek, pieczywa i past do jego smarowania. Nie zapomniano również o deserach, np. ciastach i napojach.

Dodatkowe informacje o dietach, a także codzienne menu można znaleźć na stronie internetowej Kukuła Healthy Food. Kontakt z przedsiębiorstwem najlepiej nawiązać e-mailowo albo telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń