Tolo FHU Mechanika pojazdowa, klimatyzacja, wulkanizacja. Dariusz Bałdowski

Kompleksowe usługi wulkanizacyjne

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Jagiellońska 55, 83-110 Tczew pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Tolo FHU Mechanika pojazdowa, klimatyzacja, wulkanizacja. Dariusz Bałdowski
ul. Jagiellońska 55, 83-110 Tczew pomorskie
Telefon
Tolo FHU Mechanika pojazdowa, klimatyzacja, wulkanizacja. Dariusz Bałdowski

Informacje

Opis działalności firmy Tolo FHU Mechanika pojazdowa, klimatyzacja, wulkanizacja. Dariusz Bałdowski w Tczew
Prowadzimy warsztat samochodowy Tolo, którego siedziba znajduje się w Tczewie, w województwie pomorskim. Działamy dla Państwa od 2006 roku. Właścicielem jest Dariusz Bałdowski. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Bogate doświadczenie wyróżnia nas na tle konkurencji. Działamy dla Państwa od 2006 roku. Świadczymy kompleksowe usługi wulkanizacyjne. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane działania z dziedziny. Nasi pracownicy to cenieni fachowcy, którzy w terminie zrealizują dla Państwa usługę.

Zajmujemy się naprawą pojazdów. Poradzimy sobie zarówno z najmniejszą usterką jak i skomplikowaną wadą. Minimalizujemy koszty. Nasza oferta to:

- wulkanizacja,
- klimatyzacja mechanika samochodowa,
- mechanika samochodowa,
- naprawa samochodów,
- naprawa pojazdów,
- wymiana opon,
- klimatyzacja samochodowa,
- napełnienie klimatyzacji,
- wymiana hamulców,
- wymiana płynów samochodowych.

Zajmujemy się usługami w zakresie wulkanizacji, w zakres naszych prac wchodzi sprzedaż, montaż i demontaż opon oraz geometria 3D. Specjalizujemy się w wyważaniu kół, przeprowadzamy naprawę uszkodzonych felg. Wszelkie usługi realizujemy na najwyższym poziomie. Przeprowadzamy dynamiczną wymianę oleju w skrzyniach automatycznych.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego warsztatu.
Zasięg działania
Firma Tolo FHU Mechanika pojazdowa, klimatyzacja, wulkanizacja. Dariusz Bałdowski z Tczew świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
R
Raqa77
Oddałem im auto do serwisu, zajęli się naprawą zawieszenia w aucie, jestem w pełni zadowolony z obsługi. Naprawa wykonana profesjonalnie, na czas i w niewygórowanej cenie.
M
Michał
Profesjonalny serwis w zakresie wulkanizacji, bez problemu poradzili sobie z uszkodzeniem, zajęli się też naprawą felg. Polecam ten zakład.