Senior Vitae Kinga Obtułowicz

Pośredniczymy w zdobyciu pracy jako opiekun osób starszych

Agencje pośrednictwa pracy
ul. Topolowa 2C/6, 83-110 Tczew pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
502 673 804
531031433
535050224
Senior Vitae Kinga Obtułowicz

Informacje

Opis działalności
Agencja Pracy Senior Vitae istnieje na rynku od 2015 roku. Znaleźć nas można w Tczewie, na terenie województwa pomorskiego. Właścicielką jest Kinga Obtułowicz.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim prowadzeniem agencji pracy. Szukamy osób chętnych do pracy jako opiekun osób starszych w Niemczech.
Mamy w tym duże doświadczenie i wiemy, że schorowani staruszkowie chcą jedynie spokoju oraz poczucia bezpieczeństwa. Wiedząc to wszystko, pragniemy znaleźć im osoby zaspokajające owe potrzeby. Szukamy do pracy osoby lubiące pomagać innym, cechujące się empatią, cierpliwością i chęcią niesienia pomocy starszym czy potrzebującym.

Dokładnie sprawdzamy każdego z potencjalnych pracowników, a wszystko po to, by zapewniać naszym podopiecznym porządną opiekę. Współpracujemy z rodzinamiosób, do których wysyłamy opiekuna. Robimy to w celu dowiedzenia się jak najistotniejszych szczegółów dotyczących opieki. Znamy także w ten sposób oczekiwania rodziny tyczące się opiekuna. Aby podopieczni mieli pełne poczucie komfortu, opieka nad nimi sprawowana jest w ich własnych domach.

Nieustannie wpływają do nas nowe oferty pracy. Zachęcamy do zapoznania się z nimi na naszej stronie internetowej. Każde ogłoszenie jest dokładnie opisane.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
L
Luiza
Jako opiekunka osób starszych pracowałam wiele lat w Polsce. Teraz mam porównanie, bo wyjechałam z tą firmą. Warunki duże lepsze, ludzie bardziej kulturalni i większe pieniądze. Już nie wrócę do Polski.
K
kretu34
Bardzo lubię taki rodzaj pracy. Kontakt z innymi ludźmi jest dla mnie nieoceniony. Z tego względu jeszcze wiele razy skorzystam z tych wyjazdów.