Drutex Firma Produkcyjna Wyrób Siatki Ogrodzeniowej Gajewski Mieczysław


ul. Wyspiańskiego 5A
83-110 Tczew, woj. pomorskie
Informacje
Drutex Firma Produkcyjna Wyrób Siatki Ogrodzeniowej Gajewski Mieczysław prowadzi działalność w branży Bramy i ogrodzenia.
Siedziba firmy znajduje się w Tczew ( województwo pomorskie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z Drutex Firma Produkcyjna Wyrób Siatki Ogrodzeniowej Gajewski Mieczysław – kieruj się pod adres: ul. Wyspiańskiego 5A, Tczew
Z Drutex Firma Produkcyjna Wyrób Siatki Ogrodzeniowej Gajewski Mieczysław możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
telefonicznie, pod numerem 58 532 03 13
Podobne firmy w okolicy
23, Kącik
Zajmujemy się montażem i sprzedażą: ogrodzenia panelowe, z siatki, bramy kute, automatyka bram itp.Nieustannie się dla Państwa zmieniamy i rozszerzamy gamę usług o kolejne pozycje. Obecnie nasza działalność została poszerzona o ogrodzenia systemowe z paneli lub siatki. Dodatkowo, dla naszych klientów oferujemy drobne prace ślusarskie, związane z wymianą zamków, drzwi, domofonów, samozamykaczy.
Koszykowa 32, Malbork
Ogrodzenia, napędy do bram, bramy skrzydłowe, bramy przesuwane i inne.W naszej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia kute wykonywane według projektów klientów, oraz ogrodzenia systemowe, panelowe, betonowe jak i przemysłowe o wzmocnionej konstrukcji. Do montowanych przez nas bram oferujemy również automatykę wiodącej na polskim rynku firmy FAAC.
1, Linowiec
Producent balustrad, ogrodzeń, bram, schodów,drzwi
Podmiejska 7, Pruszcz Gdański
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Wyspiańskiego 5A
83-110 Tczew, woj. pomorskie