Kubi Sp. z o.o.

Profesjonalna obróbka drewna

Drewno
al. Parku Krajobrazowego 70, 84-207 Łężyce pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
500 077 841
Adres korespondencyjny
al. Parku Krajobrazowego 70, 84-207 Łężyce pomorskie

Informacje

Opis działalności
Kubi to firma powstała w 2011 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gdyni, na terenie województwa pomorskiego. Zajmujemy się szeroko rozumianą dystrybucją i obróbką drewna.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się obróbką i dystrybucją drewna. Zaopatrujemy Klientów indywidualnych, zakłady stolarskie czy place budowy.Sprzedajemy drewno wyłącznie wysokiej jakości, w które zaopatrywani jesteśmy wyłącznie od sprawdzonych dostawców, co daje gwarancję jego wytrzymałości. Posiadamy spore doświadczenie w branży i dbamy o komfort Klientów.

Nasza oferta to przede wszystkim:
- obróbka drewna,
- tarcica,
- drewno budowlane,
- elewacje,
- tarasy,
- elementy meblowe.

Usługi świadczymy na terenie całej Polski. Doskonale orientujemy się w specyfice rynku polskiego i europejskiego czy światowego. Działanie w branży przez tyle lat pozwoliło nam na dogłębną analizę rynku. Oferujemy szeroki wybór wszystkich naszych produktów, które są wykonane z różnych gatunków drewna wysokiej jakości.

Pracownicy zatrudnieni w firmie Kubi, to doświadczeni fachowcy, którzy pracują w branży od wielu lat. Doskonale znają swoje obowiązki i kompetencje oraz korzystają ze specjalistycznych narzędzi, które znacznie ułatwiają im pracę. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, terminową realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia siedziby w Gdyni.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń