Eda Producent mebli stylowych Edward Szulta

30-letnie doświadczenie w produkcji stylowych mebli

ul. Smażyńska 20, 84-217 Łebno pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 676 10 25
Adres korespondencyjny
ul. Smażyńska 20, 84-217 Łebno pomorskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Eda znajduje się w Łebnie, w powiecie wejherowskim, w województwie pomorskim. Na rynku działa ona od ponad 30 lat. Właścicielem firmy jest Edward Szulta.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w produkcji stylowych, nowoczesnych mebli z drewna naturalnego. Mamy spore doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego wiemy jak sprostać oczekiwaniom nawet bardzo wymagających klientów. Dokładamy starań, żeby wszystkie wychodzące spod naszych rak meble były wykonane z odpowiednim kunsztem.

Oferta prowadzonej przez nas firmy to przede wszystkim:
- meble do sypialni,
- krzesła,
- meble bawarskie,
- meble bukowe,
- meble nowoczesne laminowane,
- meble patynowane,
- meble stylizowane Ludwik,
- meble dębowe,
- meble gdańskie.

Jesteśmy w stanie wykonać też kuchnie pod wymiar, zabudowy wnękowe i szafy pod zabudowę. Zależnie od potrzeb klienta wykorzystuje różne style. Każdy z projektów jest indywidualnie konsultowany i dostosowywany do miejsca montażu. Uzupełnienie oferty to produkcja drzwi drewnianych i wykańczanie wnętrz.

Wszystkich zainteresowanych ofertą firmy Eda zapraszamy do naszego salonu sprzedaży, gdzie można na żywo obejrzeć oferowane stylizacje meblowe.
Certyfikaty
Posiadamy certyfikat Rzetelna Firma. Do produkcji mebli kuchennych wykorzystujemy zawiasy i łączenia renomowanej firmy Blum.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń