Adam Siwa usługi stolarskie

Wysokiej jakości produkty z drewna

Tartaki
ul. Polna 18, 84-214 Bożepole Małe pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Adam Siwa usługi stolarskie

Informacje

Opis działalności
Właścicielem firmy świadczącej usługi stolarskie jest Adam Siwa. Siedziba działalności znajduje się w Bożympolu Małym, na terenie województwa pomorskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Świadczymy kompleksowe usługi stolarskie, począwszy od produkcji mebli, poprzez drzwi i łóżka. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wiemy jak spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Do produkcji wykorzystujemy drewno najwyższej jakości, dzięki czemu wyroby będą służyły nabywcom przez lata. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w zakresie wybrania odpowiednich środków do impregnacji.

Wykonujemy na wymiar meble domowe i ogrodowe. Korzystamy z projektu dostarczonego przez Klienta lub proponujemy własne rozwiązania.

Nasza oferta obejmuje:

- zabudowy kuchenne
- schody drewniane
- ogrodzenia
- wiaty,
- domki,
- altanki,
- tarasy
- podbitki-boazerie
- deski podłogowe,
- deski tarasowe.

Mamy również listwy przypodłogowe i wykończeniowe oraz opał kominkowy i na rozpałkę.

Dodatkowo służymy montażem zakupionych u nas mebli.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty na stronie internetowej oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Bożympolu Małym.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
białogardzki, bytowski, człuchowski, drawski, Gdańsk, Gdynia, gryficki, kartuski, kołobrzeski, koszaliński, kościerski, lęborski, łobeski, pucki, sławieński, Słupsk, stargardzki, szczecinecki, świdwiński, wejherowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń