AGAMA- HallCorp zakład produkcyjny

Sprzedaż i wynajem konstrukcji stalowych

Namioty i hale namiotowe
ul. Kruszyńskiego 1a, 84-207 Bojano pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 600 60 09
790898999
biuro@hallcorp.pl
513127468
agama@agama.com.pl
Polska południowa
324209950
AGAMA- HallCorp zakład produkcyjny

Informacje

Opis działalności
AGAMA- HallCorp to zakład produkcyjny, którego właścicielem jest Wojciech Mazur. Firma zlokalizowana jest w Gdyni. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i wynajmem konstrukcji stalowych.
Produkty i usługi
Od 2003 roku istniejemy w branży konstrukcji stalowych. Zajmujemy się ich produkcją, sprzedażą, a także długoterminowym wynajmem. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam poznać potrzeby i wymagania Klientów, dlatego teraz wiemy jak je spełnić. Dbamy o utrzymanie najwyższej jakości naszych produktów i stawiamy na wysoki poziom obsługi. Dzięki naszej wiedzy, możemy zapewnić fachowe doradztwo i pomoc w zakresie naszej oferty. Obejmuje ono pomoc w procesie planowania, zakupu, dostawie, jak i w montażu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się jak najlepiej dopasować produkt do jego potrzeb. Dysponujemy szerokim asortymentem różnych konstrukcji stalowych. Zdobyliśmy już zaufanie wielu inwestorów, dlatego jesteśmy pewni że nie zawiedziemy nowych.

Nasza oferta zawiera produkty, takie jak:

- hale namiotowe,
- hale magazynowe,
- hale cateringowe,
- hale produkcyjne,
- pawilony handlowe,
- wiaty,
- plandeki samochodowe,
- ściany foliowe do zadaszeń,
- nietypowe zadaszenia.

Świadczymy również usługi spawalnicze, obejmujące spawanie stali, aluminium oraz stali nierdzewnej. Oferujemy także projekty i wykonawstwo maszyn i urządzeń mechanicznych.

W naszej ofercieposiadamy letnie obiekty gastronomiczne. Są to modułowe zestawy mobilne, dostosowane do indywidualnych potrzeb prowadzonej działalności oraz miejsca, w jakim będą się znajdować. Jest to idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy w krótkim czasie chcą otworzyć sezonową działalność, na przykład bar przy plaży. Można zaprojektować je dowolnie, zwracając uwagę na funkcjonalność i pożądany wygląd.

Dla Klientów posiadających gospodarstwo rolne lub zajmujących się hodowlą zwierząt przygotowaliśmy specjalistyczne hale, które odnajdują swoje zastosowanie w przechowywaniu maszyn rolniczych lub zwierząt. Dla hodowców koni możemy wykonać boksy lub karuzele. Hale te nie mają wygórowanych wymagań co do podłoża, dlatego można je postawić na prawie każdym terenie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty AGAMA-HallCorp w Gdyni.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe