Wulkanizacja Ryszard Hebel

Sprzedaż i wymiana opon oraz felg do aut osobowych, dostawczych i ciężarowych

Wulkanizacja i serwis opon
Zamostna 63, 84-239 Bolszewo pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wulkanizacja Ryszard Hebel
Zamostna 63, 84-239 Bolszewo pomorskie
Telefon
Wulkanizacja Ryszard Hebel

Informacje

Opis działalności firmy Wulkanizacja Ryszard Hebel w Bolszewo
Jesteśmy firmą, która zajmuje się wulkanizacją kół. Nasza siedziba znajduje się w Bolszewie, w województwie pomorskim. Prowadzimy działalność od 1996 roku, a właścicielem firmy jest Ryszard Hebel. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Zawsze staramy się wykonywać nasze zadania w jak najlepszy sposób, gdyż najważniejsi są dla nas zadowoleni klienci. W warsztacie używamy wyważarek do kół, czyli urządzenia niezbędnego do prawidłowego demontażu koła. Ważne jest, aby czynność ta została przeprowadzona w prawidłowy sposób. Nieprawidłowe zamontowanie ma wpływ na obciążenie zawieszenia i bezpieczeństwo kierowcy. Poza tym, oferujemy także wymianę opon z letnich na zimowe, przechowywanie opon oraz prostowanie felg stalowych i aluminiowych.

Sprzedajemy:
• felgi,
• opony do samochodów ciężarowych,
• opony do samochodów osobowych,
• opony całoroczne.

W naszej ofercie posiadamy także opony bieżnikowane. Warto z nich skorzystać, ponieważ są tańsze niż nowe ogumienie, jednak w taki sam sposób zapewniają bezpieczeństwo na drodze.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług w Bolszewie. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze ogumienia.
Zasięg działania
Firma Wulkanizacja Ryszard Hebel z lokalizacji: Bolszewo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń