Usługi Brukarskie Daniel Bonk

Najwyższej jakości usługi brukarskie

Brukarstwo
ul. Spokojna 25, 84-242 Dąbrówka pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Usługi Brukarskie Daniel Bonk
ul. Spokojna 25, 84-242 Dąbrówka pomorskie
NIP
5881787148
Telefon
Usługi Brukarskie Daniel Bonk

Informacje

Opis działalności firmy Usługi Brukarskie Daniel Bonk w Dąbrówka
Nazywam się Daniel Bonk i prowadzę firmę, która zajmuje się świadczeniem usług brukarskich. Przedsiębiorstwo znajduje się w miejscowości Dąbrówka, w powiecie wejherowskim, na terenie województwa pomorskiego.
Produkty i usługi
Kostka brukowa w ostatnim czasie nie bez powodu cieszy się coraz większą popularnością. Ważne jest jednak, by została ona odpowiednio położona oraz dobrana kolorystycznie do powierzchni. Jej nieocenionym plusem jest niezwykła trwałość, a także odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Ponadto kostkę brukową bardzo łatwo utrzymać w czystości. Dzięki niej powierzchnia wygląda naprawdę schludnie. W tym zakresie zajmuję się między innymi budową parkingów, chodników oraz wykładaniem kostki na posesjach. Oprócz tego oferuję:

- usługi ogólnobudowlane,
- montaż płotów,
- montaż ogrodzeń.

Zatrudniam wykwalifikowanych pracowników, którzy powierzone zadania wykonują terminowo i dokładanie. Korzystam również z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym prace mogą przebiegać sprawnie i precyzyjnie. Do każdego Klienta podchodzę w sposób indywidualny, gdyż zależy mi, by poznać wszystkie jego oczekiwania. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Usługi Brukarskie Daniel Bonk z lokalizacji: Dąbrówka świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bytowski, chojnicki, człuchowski, Gdańsk, gdański, Gdynia, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, Słupsk, słupski, Sopot, wejherowski

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Marcin11
Polecam, wszystko na czas. Jestem bardzo zadowolony