Konar

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Meble na zamówienie
ul. Różana 23, 84-252 Góra pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(58) 672 29 93
Adres korespondencyjny
ul. Różana 23, 84-252 Góra pomorskie

Informacje

Opis działalności
Producent mebli Konar to firma znajdująca się w Górze, na terenie powiatu wejherowskiego, w województwie pomorskim. Zajmujemy się produkcją mebli na zamówienie do przybytków gastronomicznych.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas firma to przede wszystkim wysokiej klasy umeblowanie dla restauracji, hoteli oraz kawiarni czy pubów. Nasze meble to produkty wykonane z najwyższej jakości surowca. Głównie wykorzystujemy drewno bukowe oraz dębowe.

Przez wiele lat działalności w branży udało nam się dostarczyć wyposażenie do kilkudziesięciu lokali gastronomicznych zarówno w Polsce, jak i całej Europie.

Funkcjonujemy aktywnie w branży już od ponad trzydziestu lat. Zebrane w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych osób pozwala nam zagwarantować Państwu najwyższą jakość wszystkich wykonywanych przez nas produktów.

Oferujemy między innymi:

- Meble do kawiarni,
- Meble restauracyjne,
- Meble hotelowe,
- Meble do pubów.

Już od jakiegoś czasu produkujemy także meble pokojowe. Wśród naszych wyrobów szczególnie należy wymienić stoły, krzesła czy stołki barowe, które zawsze są idealnie dopasowane do danej przestrzeni. Produkujemy także niesamowite kwietniki drewniane, parawany oraz mównice.

Możemy również polecić produkowane przez nas stołki barowe oraz funkcjonalne komody z drewna oraz szafki kelnerskie. Do każdego zleceniapodchodzimy w sposób indywidualny, starając się uzyskać w efekcie dokładnie to, co chciałby mieć klient.

Nasza kadra to zespół doświadczonych stolarzy, którzy dzięki swojemu wieloletniemu stażowi w branży oraz obszernej wyobraźni, a także wiedzy na temat drewna, są w stanie wykonać każde powierzone im zadanie.

Możemy zagwarantować rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń