Usługi Księgowe WGT Weronika Głowienka-Treder

Kompleksowe usługi rachunkowe

Biura rachunkowe
ul. Pomorska 63, 84-250 Gniewino pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Usługi Księgowe WGT Weronika Głowienka-Treder

Informacje

Opis działalności
Firma WGT, której właścicielką jest Weronika Głowienka-Treder, funkcjonuje w branży od 2018 roku. Siedziba działalności znajduje się w Gniewinie, na terenie województwa pomorskiego. Specjalnością zakładu są usługi księgowe.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa księgowa. Biuro rachunkowe specjalizuje się w prowadzeniu księgi przychodów i rozchodów, ewidencji środków trwałych oraz w sporządzaniu sprawozdań finansowych. Zakres usług obejmuje też rozliczenie z Urzędem Skarbowym, wysyłkę dokumentów do urzędów drogą elektroniczną, a także sporządzanie Jednolitego Pliku Kontrolnego. W ofercie znajdują się również między innymi:

- rozliczenie z ZUS,
- rozliczenia podatkowe PIT,
- rozliczenia CIT,
- rozliczenia kart podatkowych,
- rozliczenia ryczałtu,
- podatki od środków transportowych,
- uzupełnianie zaległości księgowych.

Biuro prowadzi też uproszczoną ewidencję przychodów i kosztów dla organizacji pozarządowych oraz pełne księgi rachunkowe. Kadra pracownicza składa się ze doświadczonych i wykwalifikowanych księgowych, którzy do każdego zlecenia podchodzą rzetelnie i z należytą starannością. Interesanci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i atrakcyjne warunki współpracy. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zadań. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pucki, wejherowski

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Arek
Usługi podatkowe na bardzo wysokim poziomie. Jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy z tym biurem.