Krystom Krystian Sikora

Sprzedaż węgla, ekogroszku i pelletu

Materiały opałowe
ul. Leśna 4, 84-223 Lewinko pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Krystom Krystian Sikora
ul. Leśna 4, 84-223 Lewinko pomorskie
Telefon
Krystom Krystian Sikora

Informacje

Opis działalności firmy Krystom Krystian Sikora w Lewinko
Krystom to firma z Lewinka, w województwie pomorskim. Zajmuje się sprzedażą materiałów opałowych. Właścicielem składu jest Krystian Sikora.
Produkty i usługi
Materiały opałowe wysokiej jakości można znaleźć w składzie Krystom. Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Zapewnia atrakcyjne ceny, a przy większych zamówieniach dodatkowe upusty. Oferuje produkty pochodzące przede wszystkim od polskich producentów. Dzięki współpracy z zaufanymi dostawcami może zaoferować klientom opał o odpowiednich parametrach. Jest on po pierwsze kaloryczny, a po drugie spełnia normy związane z ochroną środowiska. Opał sprzedawany jest zarówno na wagę, jak i w workach o różnej pojemności.

Krystom oferuje klientom:
-ekogroszek,
-węgiel orzech,
-pellet.

Opał sprzedawany w składzie ma niską zawartość siarki i popiołu. Ponadto odznacza się dobrymi właściwościami w zakresie spalania. Wartość opałowa ekogroszku wynosi 27-29 MJ na kilogram, a w przypadku pelletu jest to 5 kW na kilogram.

Dla wygody klientów zakupiony opał dowożony jest firmowym transportem na wskazany adres. Firma posiada samochody dostawcze z windą. Transport na odległość do 30 kilometrów od składu przy zakupie minimum tony opału jest darmowy.

Dodatkowe informacje o składzie opału Krystom znajdują się na stronie internetowej. Pytania związane z ofertą można zadawać telefonicznie.Zasięg działania
Firma Krystom Krystian Sikora z lokalizacji: Lewinko świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Kajetan
Pellet wysokiej jakości. Do mojego pieca jest idealny.
Ł
Łukasz
Polecam zakupy w składzie opału Krystom. Nie tylko mają dobry jakościowo węgiel, ale też go dowożą za darmo!
K
Kamil
Opał wysokiej jakości.